Zestawy klocków z dinozaurami w roli głównej!

Dinozaury, żyjące na Ziemi wiele tysięcy lat temu stanowią przedmiot zainteresowań dzieci i dorosłych. Dzięki wspaniałym, kolorowym serialom animowanym, książkom oraz komiksom dzieci poznają dinozaury najpierw jako przyjazne stworki, mieszkające najczęściej w wyjątkowych sceneriach, natomiast starsze dzieci odkrywają ich autentyczność i zróżnicowanie gatunków. W ten sposób rodzą się pasje na całe życie, a świat dinozaurów jest na tyle szeroki, zróżnicowany i nieodkryty, że wciąż można odkrywać go na nowo. Firma LEGO® wychodzi na przeciw miłośnikom dinozaurów, zarówno tym najmłodszym, młodzieży oraz dorosłym.

Zestawy LEGO® z dinozaurami  - co w nich znajdziesz?

Szeroka oferta zestawów LEGO® pozwala wybrać spośród klocków, idealnych dla najmłodszych budowniczych(zestawy LEGO® DUPLO) oraz dla nastoletnich odkrywców wyjątkowych możliwości, jakie kryją się w klockach LEGO® Creator 3D. Klocki, rozwijające zdolności motoryczne, rozwijające koncepcyjne myślenie, zdolność planowania, a także kreatywność pozwalają spędzić czas w bardzo efektywny sposób. Idealne na długie popołudnia i wieczory dinozaury z klocków LEGO® to unikalne zestawy, w skład których wchodzą klocki, pozwalające zbudować postacie, budowle, pojazdy i akcesoria. W zależności od wybranego zestawu, może on zawierać elementy, niezbędne do ułożenia postaci dinozaura, postaci, dostępnych w ramach zestawu oraz budowli i pojazdów. Każdy zestaw zawiera instrukcję ułożenia i informację, dotyczącą przeznaczenia dla kategorii wiekowej. 

Duże dinozaury - do zabawy i ekspozycji

Dinozaur, dostępny w dużym rozmiarze, odpowiedni zarówno do kreatywnej zabawy z posiadanymi już klockami LEGO® oraz w całym domu i ogrodzie, doskonale sprawdza się również jako element wystroju pomieszczenia. Dla miłośników dinozaurów firma LEGO® przygotowała zestawy klocków Duże Dinozaury, które tworzą nieograniczone możliwości kreatywnego zastosowania. Trwałe, bezpieczne w użytkowaniu klocki LEGO®, z których powstają duże dinozaury zostały starannie dopasowane pod względem kolorystyki oraz odwzorowania sylwetek dinozaurów. Jakość wykonania jest bezkompromisowa, podobnie jak trwałość elementów oraz brak podatności na blakniecie pod wpływem kontaktu z promieniami słonecznymi. 

Zestawy LEGO® DUPLO dinozaury - klocki dla najmłodszych 

Seria LEGO® DUPLO dedykowana jest najmłodszym dzieciom, interesującym się układaniem elementów w różne konstrukcje. Klocki LEGO® DUPLO są duże i bezpieczne, co gwarantuje wspaniałą zabawę każdego dniaZestawy LEGO® DUPLO dinozaury zawierają uroczo uśmiechnięte, niewielkie figurki dinozaurów, postaci oraz klocki, uzupełniające kolekcje. W każdym zestawie dostępnych jest również kilka klocków podstawowych, konstrukcyjnych, zapewniających możliwość zbudowania czegoś podczas zabawy figurką dinusia. Dla najmłodszych odkrywców budowanie z klocków jest znakomitym treningiem sprawności motorycznej oraz umiejętności logicznego myślenia, a styl i jakość klocków LEGO® DUPLO doskonale w nich pomagają. 

Dla koneserów – seria LEGO® Jurassic World

Jurassic World to kolekcja, skierowana dla młodych oraz dorosłych miłośników kultowego filmu. Doskonale odwzorowane dinozaury oraz postacie sprawiają, że schwytanie tyranozaura lub jego atak odgrywać można wiele razy, na wiele sposobów. Dziecięca wyobraźnia, realistycznie wyglądające klocki oraz wzór w postaci kultowego już filmu to gwarancja niezliczonych pomysłów na wielogodzinną zabawę. Zestawy LEGO® dinozaury są idealne do samodzielnego spędzania czasu, zabawy z rodzeństwem lub przyjaciółmi. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas zabawy w domu jak i podczas eventów, organizowanych dla miłośników dinozaurów. Klocki LEGO® dinozaury są doskonałym elementem makiet oraz prezentacji podczas tworzenia tematycznych kolekcji. 

Zestawy LEGO z dinozaurami idealne na prezent

Zestawy LEGO® dinozaury stanowią zróżnicowaną, rozbudowaną kategorię produktów, pośród których każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Rozwijające wyobraźnię, poprawiające zdolność koncentracji, a także doskonale wpływające na relaks po ciężkim dniu klocki LEGO® przeznaczone są nie tylko dla najmłodszych, ale i dla dorosłych, uwielbiających wielogodzinną przyjemność tworzenia wyjątkowych konstrukcji z klocków. Zestawy dinozaury świetnie sprawdzą się w charakterze prezentu dla dziecka, uwielbiającego dinozaury oraz dla nastolatka i osoby dorosłej, interesującej się prahistorią. Te produkty nie wychodzą z mody, nie ulegają niszczeniu oraz odporne są na niekorzystne działanie wilgoci oraz zabrudzeń. Podaruj zestaw LEGO® dinozaury swoim bliskim i ciesz się wraz z nimi frajdą z rozsypania elementów, które staną się niedługo unikalnym tworem, zachwycającym doskonałym odwzorowaniem proporcji sylwetki, szczegółami, elementami, dodatkowo znajdującymi się w zestawie. Jakość produktów zachwyca, warto jednak zwracać uwagę na przeznaczenie pod kątem wieku użytkownika. Unikaj wręczania małym dzieciom niewielkich elementów, dla maluchów już od 1,5 roku życia idealne będą dinozaury w zestawach DUPLO. 

 

 

 

#Materiałsponsorowany