Pomysł na prezent? Sprawdzamy, czy łatwo zamówić kubek z własnym projektem

Postanowiłam zamówić kubeczek z własnym wzorem, który mogę samodzielnie zaprojektować. Byłam ciekawa tego, jak poradzę sobie z narzędziem do projektowania online, nie mając doświadczenia z programami graficznymi. Zastanawiacie się, jak mi poszło? Swoje wrażenia opisuję w artykule. 

Krok 1 Wybór kubeczka

Byłam bardzo podekscytowana, kiedy odkryłam możliwość zamówienia fajnego kubeczka z własnym projektem. Lubię kolory, więc bardzo cieszyłam się, kiedy odkryłam, że do wyboru mam różne barwy uszka i wnętrza kubka. Długo zastanawiałam się, jaki wybrać kolor, a mogłam zdecydować pomiędzy czerwonym, pomarańczowym, różowym, żółtym, bordowym, błękitnym, niebieskim, granatowym, czarnym, jasnozielonym, ciemnozielonym czy całym białym. Wszystkie kubeczki mają białą, gładką powierzchnię do nadruku, na której grafika będzie się prezentować pięknie. Decyzja nie była łatwa, ale ostatecznie wybrałam swój ulubiony kolor.

Krok 2 Pierwsze obawy przez projektowaniem

Obwiałam się tego, czy poradzę sobie z kreatorem online do stworzenia projektu. Nie znam się przecież na obsłudze programów graficznych. Miałam co prawda styczność z Paintem, ale to nie to samo. Trzeba przecież pamiętać o tym, żeby obrazek miał prawidłowe wymiary i dobrą jakość, bo efekt nie będzie zadowalający. Kubek z własnym projektem to świetny sposób, aby wyrazić swoją kreatywność i spersonalizować swoje ulubione przedmioty. Trzeba tylko otworzyć się na swoje pomysły i nieco zaszaleć.

Krok 3 Zapoznanie z narzędziem do projektowania

Gdy otworzyłam kreator online na kubeczki, byłam mile zaskoczona. Najpierw miałam do wyboru kolor kubeczka, na którym będzie widoczna wizualizacja. Kliknęłam więc wybrany kolor i otworzyła się przede mną „karteczka”, na której można projektować. Miejsce do wykonania projektu jest ograniczone liniami, więc dokładnie wiedziałam, w jakim polu muszę się zmieścić, aby mój kubek wyglądał ok. Postanowiłam przygotować kubek dla mojej przyjaciółki.

Krok 4 Stworzenie projektu graficznego

W projekcie można umieścić cokolwiek i chwilkę się nad tym zastanawiałam. Czy wrzucić na projekt nasze wspólne zdjęcie, jaki napis umieścić, a może wybrać coś z proponowanych klipartów, które są dostępne w kreatorze. Ostatecznie odkryłam, że w serwisie znajdują się gotowe szablony kubków dla przyjaciółek. To świetne rozwiązanie, bo pomaga stworzyć uroczą pamiątkę za pomocą nawet kilku kliknięć.

Krok 5 Niezła zabawa

Przeglądałam sobie różne wersje szablonów i wybrałam taką z dwiema kobiecymi postaciami. Fajną opcją było dla mnie to, że mogłam dopasować zarówno nasze fryzury, jak i ubranie i ulubiony napój. Do tego podpisałam obie postacie naszymi imionami, a moja wyobraźnia poszła w ruch, kiedy dodawałam na kubek nasze ulubione hasło. Ostatnim etapem było podejrzenie w podglądzie 3D, jak po druku będzie wyglądał mój kubeczek. Zaakceptowałam plik i potem już działa się magia.

Krok 6 Efekt końcowy

Po 2 dniach przyszedł do mnie mój wymarzony kubeczek. Piszę, że wymarzony, bo drugi taki sam kubeczek wzięłam dla siebie. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wydruk piękny i wyraźny, fajne kolory. A radość mojej przyjaciółki była ogromna.

Mogę z całą pewnością stwierdzić, że tworzenie projektu kubka z wykorzystaniem narzędzia online jest prostym i przyjemnym procesem. Do tego świetnie się bawiłam. Mogłam wyrazić swoją kreatywność i spersonalizować nadruk, tworząc swój nowy ulubiony przedmiot, z którego korzystam codziennie.

Zatem moje drogie polecam Wam kubek z Twoim wzorem, możecie być pewne, że będziecie zachwycone. Dodatkowo mam dla Was rabacik 17% na wykonanie takiego kubka, z kodem: KUBEK17 promocja będzie ważna do 30.04.2023 r.

 

 

 

 #materiałsponsorowany