Idealna fryzura każdego dnia? To proste

Stylizacja włosów to jeden z ważniejszych kroków w codziennej pielęgnacji włosów. Przed wyjściem z domu dobrze jest ułożyć fryzurę tak, aby była utrwalona i wyglądała naturalnie. Można to zrobić na wiele sposobów, ale bez kosmetyków wysokiej jakości, będzie to bardzo trudne. Poznaj wybrane kosmetyki do układania włosów.

Pianka do włosów czyli kosmetyk do codziennej stylizacji włosów

W codziennej stylizacji włosów, ważne jest, aby dawała ona szybkie efekty i była skuteczna. Poranne układanie włosów to często wyzwanie, bo mamy na nie mało czasu i w ciągu kilku minut trzeba perfekcyjnej ułożyć włosy. Większość kobiet pragnie mieć świetnie ułożone włosy już od samego rana. Niesforne kosmyki, niezależnie od tego czy są cienkie czy grube, nie poddają się natychmiastowej stylizacji i trzeba się trochę natrudzić, aby je poukładać. Kosmetyk pierwszego wyboru to pianka do włosów. Pierwsza z nich jest lekka i w większości przypadków to ulubiony kosmetyk do stylizacji. Może mieć różną moc, a gdy wybierzesz wysokiej jakości piankę, to nie poskleja włosów, tylko je delikatnie ułoży i wypielęgnuje. Warto zwrócić uwagę na piankę do włosów dodającą objętości i unoszącą włosy od nasady. Gdy włosy są przyklepane po spaniu, można w łatwy sposób je unieść i sprawić, że fryzura będzie lekko uniesiona.

Lakier do włosów do zadań specjalnych

W codziennej pielęgnacji na ogół szuka się lekkich i łatwych do aplikacji kosmetyków do włosów. Jednak nie każde włosy są podatne na układanie, a skomplikowane fryzury wymagają utrwalenia. Wtedy takie produkty do stylizacji włosów jak lakier do włosów, będą szybkim ratunkiem. Lakier do włosów to kosmetyk mocniejszy niż pianka i daje bardzo dobre efekty, jeśli chodzi o utrwalenie włosów. Nieważne czy są to loki, ciężkie i proste włosy czy też fantazyjne upięcia na specjalne okazje, lakier spokojnie sobie z nimi poradzi. Wystarczy spryskać włosy z odległości i gotowe, utrwalenie na wiele godzin jest gwarantowane. Ten kosmetyk może być w formie utrwalacza fryzury, dodającego objętości, szybkoschnącej formuły lub delikatnej mgiełki. Nie każda kobieta lubi bardzo mocne utrwalanie fryzury, stąd dostępne rodzaje lakierów, mają różne stopnie utrwalania. Czy mogą mieć ładny zapach? Owszem, co powiesz na taki kosmetyk o zapachu cytryny i konwalii? Brzmi pachnąco. Taki jest na przykład lakier Vavoom Triple Freeze Extra Dry marki Matrix.

Żele i woski to wyższy poziom stylizacji włosów

Pianki i lakiery to popularne produkty do układania włosów, które większość kobiet ma w swojej kosmetyczce. Czy używasz żelu do włosów? Bezpowrotnie minęły czasu, gdy taki żel kojarzył się z ciężką i lepką formułą. Te produkty o nowoczesnej formule, potrafią dodawać blasku włosom i odżywiać je. Przy czym mają doskonale właściwości stylizujące. Poznaj Styling Controller Gel od Matrixa, który nie kruszy się i sprawia, że kosmyki pięknie błyszczą. Jakby tego było mało, nuty zapachowe zachęcają do używania, a są to głównie arbuz, woda kokosowa i piżmo. Żel zapewnia mocne utrwalenie fryzury i nie trzeba się martwić o ponowną aplikację kosmetyku. Według uznania, można go stosować na mokre lub suche włosy i układać wybrane fryzury od ręki. Styling Controller Gel ma na tyle lekką formułę, że przyjemnie się go używa, a efekt trzyma się cały dzień. Matrix jako ekspert od pielęgnacji włosów, pozwoli na wymarzoną fryzurę w parę chwil.