LEGO City Akcja strażacka i policyjny pościg (60319)

Lego City to jedna z serii popularnych klocków konstrukcyjnych marki Lego, której motywem przewodnim jest życie w mieście. W zestawie nie może więc zabraknąć budynków, pojazdów, minifigurek, zwierząt czy innych praktycznych akcesoriów. Jednym z zestawów jest LEGO City 60319 Akcja strażacka i policyjny pościg. 

Zawartość zestawu  LEGO City 60319 Akcja strażacka i policyjny pościg

Zestaw LEGO City Akcja strażacka i policyjny pościg (60319) to idealny wybór dla dzieci, które uwielbiają zabawę pełną ekscytujących przygód. Zestaw składa się z 295 elementów i jest pełen fantastycznych detali, które zachęcają do kreatywnej zabawy. Pod złożeniu poszczególnych części otrzymujemy 3 niesamowite pojazdy, takie jak strażacki pick-up z dronem, motocykl policyjny i pojazd złodzieja.Dzięki temu zestawowi dzieci będą mogły wcielić się w rolę strażaka i policjanta, podejmując różnorodne misje i akcje. Mogą wykorzystać drona do strzelania klockami przedstawiającymi wodę, przewrócić / postawić sygnalizator świetlny, a nawet podnosić lub opuszczać płomienie, co dodaje atrakcyjności dla całej zabawy.

Strażacki pick-up wraz z dronem umieszczonym w skrzyni jest optymalnej wielkości, takiej aby dzieci mogły łatwo trzymać i manewrować pojazdem podczas swoich akcji ratunkowych oraz pościgów.

W zestawie znajduje się także urocza figurka kotka oraz trzy minifigurki - strażak Bob, policjantka oraz złodziejka. Oprócz tego, zestaw zawiera różnorodne akcesoria, takie jak ryba, kajdanki, dwie krótkofalówki, trzy banknoty i złodziejski worek. 

Recenzja

Zestaw LEGO City 60319 Akcja strażacka i policyjny pościg to świetny zestaw na początek przygody z klockami konstrukcyjnymi Lego. Szybko się składa. W zestawie znajdują się pogrupowane klocki i oddzielne instrukcje dla każdego modelu. Aby pomóc w budowaniu, w zestawie dołączone są szczegółowe instrukcje z ilustracjami. Można korzystać również z bezpłatnej aplikacji Instrukcji budowania LEGO na smartfony i tablety. Dzieci w aplikacji mogą dokładnie przyjrzeć się powstającemu modelowi z każdej strony. To ułatwia budowanie i zapewnia jeszcze więcej radości z tworzenia swoich unikalnych scenariuszy.   

Dzieci mogą odtwarzać sceny z życia codziennego, jak również wymyślać swoje własne opowieści i przygody. Jest to świetny sposób na rozwijanie kreatywności. Złożenie zabawki wymaga montażu klocków, co rozwija zdolności motoryczne i umiejętności manualne u dzieci. To również uczy cierpliwości i precyzji. Ten zestaw świetnie integruje rodzeństwo. Wspólnie można budować, dzielić się pomysłami i tworzyć wspólne opowieści, poznawać różne ciekawe zawody czy sytuacje życiowe.  
 

#materiałsponsorowany