LEGO City Łazik księżycowy 60348 - recenzja

LEGO City to popularna seria różnorodnych zestawów klocków konstrukcyjnych, która pozwala dzieciom na wcielanie się w różne zawody i przeżywanie codziennych sytuacji osadzonych w miejskim otoczeniu. Dla młodych entuzjastów podróży kosmicznych został stworzony również niezwykły zestaw LEGO® City - Łazik Księżycowy (60348), który zainspirowany jest pracą NASA.


W pudełku znajduje się kolorowa graficzna instrukcja, która pokazuje jak krok po kroku złożyć zestaw oraz 3 ponumerowane woreczki z klockami. Użytkownik może skorzystać również z wersji cyfrowej i budować zestaw w oparciu o bezpłatną aplikację LEGO, zawierająca Instrukcje Budowania klocków na smartfony i tablety. 
 

Użytkownik po złożeniu zestawu otrzymuje piękny łazik, figurki kosmonautów oraz fragment księżyca. Łazik ten wyposażony jest w aż 12 kół, dzięki którym można nim swobodnie poruszać się w dowolnym kierunku. To nie wszystko! Posiada on również dwa funkcjonalne wysięgniki badawcze oraz wnętrze, w którym znajdzie miejsce dla trzech minifigurek astronautów. Dodatkowo, zestaw zawiera fragment Księżyca z meteorytem, który dodaje ekscytującego elementu do zabawy.

Zestaw z Łazikiem Księżycowym nie tylko umożliwia ekscytującą zabawę, ale także oferuje wiele ciekawych akcesoriów, takich jak piła, łopata, zaawansowany skaner planetarny oraz odporne hełmy, które pomagają w przygotowaniach do kosmicznej wyprawy. 

 
Co więcej, ten zestaw można łączyć z innymi kosmicznymi zestawami LEGO City, aby odkrywać niesamowite międzygwiezdne przygody! Dostępne są seria, w których można rakietą wybrać się w kosmiczne podróże, zbudować stacje kosmiczne i inne badawcze łaziki.

Zestaw LEGO® City Łazik Księżycowy 60348 to doskonały przykład zabawki, która nie wymaga baterii ani elementów elektronicznych. Tutaj zabawa opiera się na czystej wyobraźni i kreatywności dzieci. To prawdziwa podróż do krainy marzeń, która może trwać i trwać, nieograniczona żadnymi ograniczeniami czasowymi. W trakcie zabawy dzieci nie tylko bawią się świetnie, ale także uczą się rozwiązywać problemy, doskonalić swoje zdolności manualne, a także rozwijają umiejętność konstruowania własnych struktur i obiektów. To zabawa, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale także stymuluje rozwój umysłowy i kreatywność dzieci w najlepszy możliwy sposób.

Serdecznie polecamy zestaw LEGO® City - Łazik Księżycowy (60348) dla małych astronautów I nie tylko.
  
#materiałsponsorowany