LEGO Friends Pokój Liann 41739 - recenzja

 
Lego Friends to seria zestawów klocków konstrukcyjnych, która skupia się na przygodach grupy przyjaciółek w fikcyjnym mieście Heartlake City. W ramach tej serii dostępne są różne zestawy, w tym zestawy przedstawiające wnętrza - domu, kawiarenki czy pokoje, które można zbudować i dekorować. Jednym z takich zestawów jest LEGO Friends Pokój Liann 41739. 

Zestaw LEGO® Friends Pokój Liann (41739) to prawdziwa uczta dla młodych pasjonatów wnętrz. Składa się aż z 204 różnych klocków jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia. W tym zestawie dziewczynki znajdą mnóstwo fascynujących elementów, takich jak urokliwe biurko, przytulny kącik przy oknie oraz ukryte łóżko. 
 
 
Ten zestaw to prawdziwa uczta dla małych miłośników sztuki. Dzieci mogą bawić się różnorodnymi akcesoriami plastycznymi, w tym kolorowymi tubkami z farbą, paletą i malarskimi sztalugami. A to jeszcze nie koniec! W zestawie znajdują się także zabawkowe pączki, kubki, komiksy, deskorolka, telefon komórkowy, pióro oraz urocze terrarium dla Popcorna.
 
 
 
 
Zestaw LEGO® Friends Pokój Liann (41739) to nie tylko okazja do rozwijania dziecięcej  wyobraźni, ale również  tworzenia niezwykłych historii miedzy dwiema dołączonymi do zestawu postaciami - energiczną Liann a miłą Autumn. Co więcej, każdy zestaw Lego Friends można łączyć ze sobą, co daje jeszcze większe możliwości zabawy.
 

 
 
Zestaw Lego Friends pokój Liann jak każdy zestaw Lego zawiera instrukcje krok po kroku, która pokazuje, jak zbudować każdą część zestawu. Instrukcje te są ilustrowane, co ułatwia zrozumienie, jakie elementy są potrzebne do każdego kroku. Budowanie zestawu wymaga cierpliwości i skupienia od dziecka. Jeśli coś nie pasuje lub zbudowało się coś nie poprawne, zawsze można wrócić do poprzednich kroków i spróbować złożyć dany element ponownie.
 

 #materiałsponsorowany