LEGO Friends Pokój Aliyi 41740 - recenzja

Zestaw LEGO 41740 Friends Pokój Aliyi to wyjątkowa propozycja dla małych konstruktorów oraz pasjonatów serii Friends, przenosząca dzieci w fascynujący świat zabawy. Znana na całym świecie marka klocków LEGO i tym razem stawia na jakość, kreatywność i edukację.  Niezwykle szczegółowy i bogaty w różnorodne elementy zestaw pokoju Aliyi zachwyci zarówno młodych, jak i starszych miłośników konstrukcji.

Zestaw prezentuje niezwykłe pomieszczenie, pełne drobiazgów i detali. Mamy podwójnie, wysuwane łóżko, krzesło biurowe, biurko, a nawet ekran filmowy i wiele dodatków, w tym wypracowania szkolne, zabawki dla psa, laptopa, książkę, telefon, lampę i puchar. Te wszystkie elementy sprawiają, że zabawa  nabiera wyjątkowego charakteru.

Jak już wcześniej pisałam, ogromną zaletą klocków Lego jest ich uniwersalność. Poszczególne elementy można łączyć ze sobą tworząc bardziej rozbudowaną konstrukcję. I tak wybierając zestaw Lego Friends 41740 Pokój Aliyi możemy połączyć go z innymi zestawami przedstawiającymi mieszkania głównych bohaterów, tworząc wielopoziomową budowlę. Zestaw nie byłby kompletny bez postaci, dzięki, którym można odgrywać różnorodne scenariusze. Aliya i Paisley świetnie się rozumieją spędzając ze sobą czas. Towarzyszą im nie tylko tradycyjne akcesoria, takie można znaleźć w tradycyjnym pokoju jak meble czy książki, ale także urocze zwierzątka, jak malutki słodki kotek.

Akcesoria, które znajdziemy w zestawie, pozwalają na kreatywną i ciekawą zabawę. Dzieci podczas wspólnej zabawy mogą odgrywać różnorodne scenariusze i kształtować jednocześnie swoją wyobraźnię oraz rozwijać umiejętności manualne.
Dedykowany dla dzieci od 6. roku życia, zestaw dostarcza rozrywki już podczas jego konstrukcji. Łatwość montażu sprawia, że nawet młodsze dzieci z łatwością samodzielnie zbudują pokój głównej bohaterki.

Koniecznie sprawdźcie również inne zestawy z serii Lego Friends dostępne w sklepie: www.taniaksiazka.pl.

 

 

 

#materiałsponsorowany