Lego Friends Pokój Novy 41755 - recenzja

Klocki z serii Lego Friends kuszą różnorodnymi zestawami o dość bogatej tematyce. Jednym z naszych ulubionych zestawów jest seria prezentującą pokoje głównych bohaterów. A to wszystko dlatego, że otrzymane pomieszczenia można ze sobą połączyć i stworzyć wielopoziomowy budynek, który zachęca do kreatywnej zabawy. Każdy pokój jest inny i zawiera różne akcesoria, dzięki temu na pewno nie będziemy się nudzić. Do naszej kolei dołączył już chyba ostatni pokój – sypialnia Novy. 

Zestaw Lego Friends Pokój Novy 41755 zawiera 2 minilaleczki – tytułową Novę oraz jest przyjaciela Zaca. Jest też pies Pickle, który uległ wypadkowi i musi się poruszać za po mocą wózka. Główna bohaterka posiada stół warsztatowy do napraw sprzętu pieska. Pokój Novy jest nie tylko przytulną sypialnią, ale również pokojem gamingowym. Nova ma komputer z klawiaturą, wygodny fotel oraz laptop. Zestaw jest pełen ruchomych elementów, które podczas zabawy można przekręcać czy przesuwać. Szafa jest przesuwna i kryje niezwykły plakat, który z pewnością ma dużą wartość dla głównej bohaterki. 

Do zestawu dołączona jest oczywiście instrukcja w wersji papierowej, która krok po kroku pokazuje dziecku, jak może zbudować ten fantastyczny zestaw. Instrukcja obrazkowa jest niezwykle intuicyjna, więc z pewnością poradzą sobie z nią już najmłodsze dzieci. Dla chętnych udostępnioną również wersję elektroniczną instrukcji. Wystarczy za telefonie bądź tablecie skorzystać z aplikacji. 
Podsumowując, Lego Friends Pokój Novy o numerze 41755 to kolejny zestaw, który warto mieć w swojej kolekcji. Z pewnością spodoba się każdej miłośniczce i miłośnikowi klocków Lego. Dzięki uniwersalnemu charakterowy sprawdzi się idealnie na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

 

 

#materiałsponsorowany