Lego Technic Monster Jam Dragon 42149 – recenzja

W serii Lego Technic Monster znajdziemy kilka różnych monster trucków w wersji 2 w 1, dzięki temu możemy zbudować dwa różne pojazdy z jednego zestawu. 

Tym razem przetestowaliśmy zestaw Lego TechnicMonster Jan Dragon 42149 liczący 217 elementów. W pudełku tradycyjnie znajdziemy pogrupowane elementy, naklejki oraz szczegółową instrukcję w wersji papierowej. Dla chętnych dostępna jest również wersja elektroniczna instrukcji. Aplikacja będzie nam potrzebna przy składaniu drugiej wersji, z wersją papierową złożymy tylko monster trucka.Sam proces składania zestawu przebiegła bardzo sprawnie, podobnie zresztą jak to ma miejsce przy większości standardowych zestawach LEGO. Instrukcja krok po kroku przeprowadza nas przez cały proces budowy, a każdy element idealnie wpasowuje się w resztę konstrukcji. Efektem jest samochód, który zaskakuje swoimi rozmiarami. Monster Jam Drago jest naprawdę sporych rozmiarów, zarówno w pierwszej, jak i drugiej wersji. 


Pojazdy zostały świetnie zaprojektowane, w taki sposób, że nawet zmieniając ich kształt, w żaden sposób to nie koliduje z naklejonymi elementami. Nie musimy się więc obawiać, że trzeba będzie odrywać umieszczone wcześniej naklejki. Samochody zostały wyposażone w napęd typu pull-back, co z pewnością uatrakcyjnia zabawkę. Rozpędzone auto jest w stanie wykonać naprawdę fenomenalne sztuczki podobne do tych na torach wyścigowych.

Serdecznie polecamy serie LegoTechnic Monster, szczególnie dla starszych dzieci. Mój dziesięcioletni syn pokochał te zestawy. Uwielbia je składać i nimi się bawić tworząc wymyślne tory z przeszkodami. 


 

#materiałsponsorowany