Profesjonalna personalizacja wnętrz

Praca w biurze nie musi być nudna

21:58:00,3 KomentarzeBardzo wiele osób pracę biurową postrzega jako jedne z najbardziej nudnych i montowych zajęć. Wpływ na to ma również sam wystrój wnętrza biura, a w zasadzie jego brak, bo większość biur wygląda niemalże identyczne - szare lub białe ściany, biurko obok biurka i oczywiście komputer. Osobiście nie lubię takich wnętrz, nie tylko jako pracownik ale również jako klient, wprowadzają bardzo sztywną i napiętą atmosferę. A kto będzie chciał wracać do miejsca, w którym źle się czuje?

Całe szczęście powoli odchodzi się od tego i nawet w biurze, gdzie wydaje się, że nie ma miejsca na kreatywność można stworzyć ciekawe i inspirujące wnętrze. Dzisiaj chcę pokazać wam jak może wyglądać Profesjonalna personalizacja wnętrz. Spójrzcie proszę na wygląd tych biur, czy nie są one fantastyczne? A co najważniejsze nie mają nic wspólnego z nudą.


Jak sami widzicie czasami  mała zmiana w postaci nietuzinkowych tapet, fototapet czy obrazów potrafi zdziałać cuda i stworzyć oszałamiający efekt końcowy. W takim wnętrzu dużo lepiej się pracuje, ale przede wszystkich takie wnętrze dużo bardziej zapada w pamięć. Chce się wracać do miejsc, które są w jakiś sposób inspirujące, a takie spersonalizowane biuro jest bardzo wyjątkowe. 

Zdjęcia użyte we wpisie pochodzą ze strony Pixers Business.
[full_width]

Przeczytaj także o:

3 komentarze:

  1. Niesamowite wnętrza! Faktycznie, praca w takich biurach musi być o wiele przyjemniejsza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pracowałam w biurze, ale niestety bardzo daleko jego wygląd odbiegał od tych cudnych aranżacji :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nuda to nie wnętrze, to stan umysłu, z którym trzeba sobie samodzielnie poradzić. Zaprezentowane wnętrza albo pomogą (zapewne osobom kreatywnym), albo przytłoczą (osobom wypalonym). Aranżacje ładne, ale w pokoju z labiryntem lub z żółtymi polami bym nie wytrzymała:)

    OdpowiedzUsuń