Akcesoria dla dzieci

Lampki dziecięce nocne - nasze hity

października 03, 2016,1 Komentarze

lampka dla dziecka

Lampka nocna nie tylko stanowi ważny dodatek do pokoju dziecięcego, ale również pomaga maluszkowi zasnąć. Przy lekko zgaszonym świetle dużo łatwiej się zasypia i można bezpiecznie przejść do łazienki. Również sam rodzic może bez włączania dodatkowego światła sprawdzić czy wszystko w porządku. Lampka zalecana jest już od okresu niemowlęcego. Kiedy dziecko budzi się na karmienie, słabe światło nie rozbudza go i pozwala spokojnie zasnąć ponownie. 

Dziś chcę pokazać Wam kilka propozycji lampek - projektorów, które nie tylko ładnie wyglądają, pasują do każdego pokoju dziecięcego, są praktyczne ale również kosztują mniej niż 120 zł. Zapraszam na nasz ranking.


Lampki nocne dla dzieci 


1. CLOUD B Aligator Lampka Projektor Gwiazd 


Lampki firmy Cloud B są nam bardzo dobrze znane. Mój synek ma lampkę Jeża z tej serii. Super propozycją jest również Aligator. Projektor, który jest wbudowany w pluszaka wyświetla trzy konstelacje gwiazd oraz księżyc na suficie pokoju, w trzech różnych kolorach. 

Lampka jest w pełni bezpieczna, gdyż zasilana jest na baterie. Dziecko może przytulić się do niej, zwłaszcza wtedy, gdy czuje strach przed ciemnością, a nic złego się niestanie. Melodia oraz światło wyłączają się same po określonym czasie. W pokoju na czas snu będzie więc panowała ciemność.

 

2. Cloud B Żółw Morski - Projektor Gwiazd 
Lampka Projektor Żółw CLOUD B jest kolejnym naszym hitem. Zawiera w sobie projektor, który zamienia pokój w ciemną noc w rozgwieżdżone pełne gwiazd niebo. Może wyświetlać aż 8 konstelacji w różnych kolorach: zielonym. błękitnym oraz pomarańczowym. Zawiera regulator czasowy, który pozwala na wyłączenie lampki po określonym czasie (45 minutach). Lampka jest bardzo estetycznie wykonana i może służyć dziecku jako zwykła zabawka. Karuzele do łóżeczka z funkcją lampek nocnych

W pokoju dziecięcym oczywiście nie może zabraknąć karuzeli do łóżeczka, która nie tylko uspokaja maluszka ale wspomaga również jego rozwój w sferze zmysłów. Można wybrać taką karuzelę, która będzie posiadała również funkcję lampki nocnej.

Firma Tiny Love posiada karuzele, które Rosną wraz z dzieckiem.  

Karuzela posiada projektor, który wyświetla obrazki na górnej części karuzeli. Zaletą tego modelu jest możliwość zdemontowania karuzeli, pozostawiając tylko część z projektorem. Starsze dziecko będzie więc mogło korzystać z karuzeli jak z projektora, który wyświetla konstelację gwiazd oraz lampki, posiadającej przygaszone światło.

1.  Tiny Love Karuzela Magiczna z Projektorem 3w1 
2. Tiny Love Karuzela Rośnij z Muzyką

3. Tiny Love Karuzela Wyspa Marzeń

 

 Cena: 249,99 zł w elbobaso.pl

 

 

Przeczytaj także o: