Konkurs

W co się bawić z dziećmi jesienią? - Konkurs

06:30:00,1 Komentarze


Mimo, że za oknem aura raczej wskazuje już na zimę, tak naprawdę mamy jeszcze kalendarzową jesień. Mam też dla was mały jesienny konkursik, w którym do wygrania są 3 programy z grami edukacyjnymi od Akademii Umysłu z serii Jesień. 

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy opisać krótko swoją propozycję "W co się bawić z dziećmi jesienią?"
ZASADY:
1. Konkurs dla fanów Matka Mężatka i Akademia Umysłu na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)
2 W komentarzu pod plakatem konkursowym na FB bądź tym postem, napisz krótko swoją propozycję - W co się bawić z dziećmi jesienią?
4. Konkurs trwa od 14.11.2016- 30.11.2016 roku
Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, ani przeprowadzana przez serwis Facebook.
Do wygrania są 3 programy od Akademii Umysłu Jesień w wersji elektronicznej (instrukcja pobrania programu zostanie przesłana zwycięzcy na meila)
Powodzenia :)
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

*** Aktualizacja 2.12.2016 - Wyniki*** 

W konkursie wygrywa:
Agnieszka Ciemińska
Wiesia  Tomaszewska
Ola Tkacz

Gratuluję!
Proszę o kontakt na maila: matkamezatka@wp.pl 
na Waszego maila zostanie przesłana instrukcja pobrania programu.
Czekam do 5.12. 2016  włącznie.
W przeciwnym razie wybiorę nowego zwycięzcę.

Pamiętajcie, że na blogu cały czas trwa konkurs z Canpolem 

Zachęcam do udziału :)Przeczytaj także o:

1 komentarz:

  1. Ze swojego dzieciństwa pamiętam "kukurydziane damy"- kolba kukurydzy, liście imitujące suknię, a włosy z długich znamion kukurydzianego słupka. Nadal uwielbiam tworzyć te niezwykłe lalki. Inną zabawą świetną na długie jesienne wieczory jest teatrzyk cieni. Wcześniej przygotowujemy postacie z warzyw i owoców lub wycięte z katonu, nadajemy im imiona i wymyślamy fascynujące przygody. Uwielbiamy też wymyślać swoje gry planszowe- jako pionki służą nakrętki z butelek, kasztany, orzechy itp. Bardzo lubimy ozdabiać nasz dom bukietami (robimy co roku róże z liści klonu), łańcuchami (z jarzębiny albo żołędzi), wianuszkami (z gałązek wierzbowych wianek a do niego przyklejamy to co zbierzemy na spacerze:-) Czasem, gdy mamy natchnienie tworzymy własne wierszyki na różne tematy. A w listopadzie zaczynamy robić kreatywne kartki bożonarodzeniowe:-)

    OdpowiedzUsuń