Sztućce dla dzieci Berghoff - nasza recenzja
Wybór sztućców dla dzieci tylko z pozoru jest sprawą dość prostą. Nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki nie przyszło mi stanąć przed tym wyborem. Mój syn ma 20 miesięcy i chciałam go w jakiś sposób zachęcić do samodzielnego jedzenia. Długo wahałam się między sztucami plastikowymi a wykonanymi z metalu. 
Mój wybór padł na sztućce z plastiku. I to okazało się totalną pomyłką. Dlaczego? Sztuce były dość lekkie i przede wszystkim przypominały łyżeczki do słoiczków. Syn nie wykazywał nimi zainteresowania i szybko lądowały obok. 

Dzięki uprzejmości ostry-sklep.pl, który ma bogatą ofertę artykułów kuchennych, sztućców i nie tylko - mieliśmy możliwość przetestowania sztućców dla dzieci firmy Berghoff.

Nasza opinia: 
Powiem szczerze, że na początku zdziwiłam się z jaką starannością zostały wykonane sztućce. Myślałam, że sztućce dla dzieci nie będą aż tak precyzyjnie wykonane a tutaj widać dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Sztuce są dość masywne i mogą się wydawać ciężkie, ale właśnie dzięki temu są dość stabilne w dłoni. Przypominają sztućce osoby dorosłej i może dlatego dziecko wykazuje nimi zainteresowanie.

Wiem, że sztućce dla dzieci Berghoff to trafiony wybór i nie piszę dlatego, że tak wypada ale naprawdę tak uważam. Zapraszam na fotorelację.


Mam świadomość, że upłynie trochę czasu zanim mój syn zacznie się posługiwać samodzielnie sztućcami, jednak powoli przyzwyczajam go do ich kształtu.


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku