Obrazki dla maluchów - Dzień Malucha - recenzja

obrazki dla maluchów książka olesiejuk

W księgarniach jest masa różnych książeczek dla dzieci. Czasami wybierając książkę można dostać niezłego zawrotu głowy. Do tego dochodzi ryzyko, że wybierzemy  coś co zupełnie nie przypadnie do gustu naszemu dziecku. Sama na  półce mam takie książki, które mimo, że są cudownie wydane na ten moment niestety nie wzbudzają zainteresowania. 

Sprawdziła, że w przypadku mojego dwuletniego syna najlepiej sprawdzają się książki obrazkowe. Jedną z nich jest właśnie książka z serii Obrazki dla maluchów Olesiejuk. 

Na tym etapie rozwojom dzieci uwielbiają poznawać świat wszystkim zmysłami, a  szczególnie wzrokiem. W naszym przypadku historyjki obrazkowe dla dzieci to strzał w dziesiątkę. Książka Obrazki dla maluchów - Dzień malucha w całości składa się z szczegółowych ilustracji, które są opatrzone dosłownie jednym zdaniem tekstu. Dziecko wraz z rodzicem może tworzyć własną historyjkę. Może również samodzielnie opowiadać co się dzieje na poszczególnych obrazkach. Ilustracje zostały wykonane w uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Książeczka jest idealna do nauki codziennych czynności, jak i nazw przedmiotów codziennego użytku.

Zobacz również inną książkę z tej serii:

Obrazki dla maluchów. Czekamy na dzidziusia

Książka ma twardą oprawę. Dodatkowo strony publikacji zostały usztywnione. Możemy bez najmniejszego strachu, że książka zostanie tak szybko zniszczona pozwolić maluchowi na samodzielne ich przewracanie,  co jest dla niego dodatkową frajdą. Takie obrazki są idealne dla najmłodszych.Podstawowe informacje o publikacji:
tytuł: Dzień Malucha
Obrazki dla maluchów
wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
oprawa: twarda
stron: 30