Chuteczki łagodzące katar MAMO


chusteczki łagodzące katar


Chusteczki łagodzące katar są często zbawieniem w czasie choroby, a każda mama dobrze wie jak bardzo może być uciążliwy katar u dziecka. I w zasadzie nie ma nic gorszego niż zatkany nos, trudność z oddychaniem, cieknąca wydzielina z nosa i przy tym mega marudzenie, które często towarzyszy maleństwu cały tydzień. Nic więc dziwnego, że każdy kochający rodzic szuka jak najskuteczniejszych sposobów aby pomóc maluszkowi. Właśnie z myślą o dzieciach zostały stworzone specjalne chusteczki łagodzące katar dzieci z fizjologicznym roztworem soli morskiej MAMO. Zapraszam na krótką recenzję jak sprawdziły się w naszym domu.

Rodzaje chusteczek łagodzących katar MAMO

Szczęście w nieszczęściu chusteczki MAMO pojawiły się właśnie w okresie, kiedy to wałczyłam z katarem u córki. W taką pogodę nie trudno o drobne przeziębienie. Niby jest ciepło ale mocny, czasami zimny wiatr potrafi być bardzo zdradliwy. Chusteczki MAMO są dostępne w trzech wariantach:- Chusteczki na katar z fizjologicznym roztworem soli morskiej, truskawkowe
- Chusteczki dla alergików z fizjologicznym roztworem soli morskiej, bezzapachowe
- Chusteczki na bazie sody oczyszczonej do bezpiecznego czyszczenia akcesoriów dla niemowląt takich jak smoczki, gryzaki i zabawki


Chusteczki łagodzące katar  MAMO - nasze opinie


Chusteczki łagodzące katar MAMO z fizjologicznym roztworem soli morskiej przeznaczone są jak zapewnia producent do szybkiego i efektywnego oczyszczania zatkanego przez wydzielinę noska wywoływanego przez katar i alergię. Ciśnienie towarzyszące aplikacji aerozolu nie jest przyjemne dla dorosłych nie mówiąc już o maluchach. Nic więc dziwnego, że oczyszczaniu noska często towarzyszy strach i bunt przeciwko zabiegowi. 


Stosując chusteczki z fizjologicznym roztworem soli morskiej możemy być pewni, że dziecko dużo chętniej zaakceptuje oczyszczanie noska. Chusteczki w swoim składzie zawierają również witaminę E, wyciąg z rumianku oraz aloesu. Chusteczki są przebadane dermatologicznie i nie zawierają parabenów oraz alkoholu. Produkt jest hipoalergiczny i stanowi bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych, suchych chusteczek.
MAMO to również chusteczki na bazie sody oczyszczonej do czyszczenia akcesoriów dla niemowląt takich jak smoczki, gryzaki i zabawki czy inne akcesoria. Wielokrotnie zdarzało mi się tak, że w czasie podróży coś upadło na ziemię i musiałam to powycierać. Bezpośredniego dostępu do wody nie miałam, więc był problem. Najczęściej zabawka czy gryzak lądowały na dnie torebki, gdyż nie można było z nich już korzystać. Teraz jest inaczej … korzystam w takich sytuacjach z chusteczek Soda oczyszczona zawarta w chusteczkach jest całkowicie naturalną substancją nieszkodliwą dla organizmu dziecka.
U nas prawdziwym hitem okazały się chusteczki o zapachu truskawkowym. Bardzo pięknie pachną, są delikatne i nie podrażniają noska, a niestety przy użyciu zwykłych chusteczek mieliśmy z tym problem. Idealnie usuwają nawet zaschniętą wydzielinę. Nie uczulają, co dla mnie jest bardzo ważne. Mają wygodne opakowanie i bez problemu mieszczą się nawet w kopertówce. Dla tych co nie lubią truskawek dostępne są bezzapachowe chusteczki z fizjologicznym roztworem soli morskiej.

Chusteczki łagodzące katar MAMO otrzymują od nas pozytywną opinię. Sprawdziły się u nas bardzo dobrze, śmiało mogę je polecić w tak trudnych okresach jak katar u niemowlaka. 
[full_width]