Lakier do ust Eveline Lip Lacquer

eveline lip lacquer


Lato jest idealną okazją do tego aby do woli eksponować swoje usta. Ostatnio też do mojej kosmetyczki trafił jak to określa producent Eveline Cosmetics lakier do ust  Lip Lacquer i dziś chciałbym się podzielić kilkoma spostrzeżeniami na ten tego kosmetyku.

Eveline Lip Lacquer

pojemność: 9 ml
cena : ok. 15 zł
Jak już wcześniej Wam pisałam przy okazji prezentowania błyszczyku powiększającego usta od Eveline zagorzałą fanką błyszczyków nie jestem. Błyszczyk Lip Lacquer, że tak go określę, bo niezbyt pasuje mi tutaj kreślenie lakier do ust tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że dużo bardziej wolę pomadki. 

Produkt możemy znaleźć w długim, wąskim opakowaniu, które niczym nie różni się od standardowych opakowań błyszczyków. Aplikator jest zakończony gąbeczką, która ułatwia rozprowadzanie lakieru. Po aplikacji na usta lakier dobrze się rozprowadza trzeba tylko uważać aby nie nałożyć go za dużo, gdyż otrzymamy bardzo sztuczny efekt. 

Niestety kolor o numerze 400 totalnie do mnie nie pasuję, może gdyby miała jasną cerę oraz blond włosy było by lepiej. Na moich ustach wygląda zbyt jaskrawo. Co więcej po jego użyciu bardzo przeszkadza mi sztuczny posmak. 

Sprawdziłam w Internecie opinie na temat tego błyszczyku i o dziwo, co mnie zaskoczyło opinie są bardzo różne. Inni zachwycają się trwałością oraz kolorem lakieru a jeszcze inni czują duże rozczarowanie tak jak ja. Ostatecznie błyszczyk nie znalazł miejsca w mojej kosmetyczce. Ten produkt jest zdecydowanie nie dla mnie, dużo bardziej wolę błyszczyk Eveline Volume Lip Extreme, o którym pisałam tutaj... i po niego na pewno będę sięgać.