Oeparol Sunnyday - pomadka ochronna do ust


My kobiety dobrze wiemy, że o usta trzeba dbać niezależnie od pory roku, zarówno mroźną zimą jak i podczas upalnego lata. Nic tak nie chroni naszych ust jak dobra pomadka ochronna. Wybór dobrej pomadki może być naprawdę trudny, dlatego dziś dla ułatwienia chcę przekazać Wam moje opnie o pomadce ochronnej do ust Oeparol Sunnday z filtrami UVA/UVB SPF 25, która ostatnio trafiła do mojej kosmetyczki.


Pomadka ochronna z filtrami Oeparol Sunnday


Pomadka zawiera olej z nasion wiesiołka, który jest szczególnie polecany do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej czy alergicznej. Olej z wiesiołka to naturalne źródło substancji budulcowych naszej skóry. Dzięki tłoczeniu na zimno zachowanych jest tak wiele cennych i prozdrowotnych właściwości. Pomadka zawiera filtr przeciwsłoneczny na poziomie średnim SPF 25. Pomadka przede wszystkim chroni usta przed wysuszeniem, negatywnym wpływem promieni słonecznych. Skutecznie nawilża i natłuszcza usta zapobiegając tym samym ich pękaniu. Dodatkowo możemy być pewne, że składniki zawarte w pomadce są odpowiedniej jakości i bezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż produkt był testowany dermatologicznie.Cena: w Rossmannie 7,99 zł

pojemność: 4,8 gOeparol Sunnday - moje opnie:


Pomadka jest idealna na takie typowe, codzienne wyjścia, kiedy to liczy się bardziej wygoda, szybkość użytkowania niż elegancja. Na specjalne okazję używam błyszczyków, szminek, a pomadka Oeparol idealnie sprawdza się w ciągu zwykłe dnia. Wrzucam ją do torebki i w razie potrzeby wygodnie aplikuje. 

Sztyft jest naprawdę wygodny i dobrze się zamyka. Sama pomadka ma lekko kremowe, bezbarwne po nałożeniu zabarwienie. 

Pomadka na delikatnie wyczuwalny zapach. Niestety niezbyt przypadł mi on do gustu. Wielokrotnie spotykałam się z tym zapachem, używając innych pomadek. Oczekiwałabym raczej czegoś co wyróżni pomadkę wśród innych dostępnych kosmetyków na rynku. Z trwałością kosmetyku jest też różnie, utrzymuje się tak ok. pół godziny, choć potem zachowany jest efekt miękkości i gładkości ust. Plusem z pewnością jest to, że pomadka nie jest lepka i nie obciąża usta i oczywiście zawiera filtr przeciwsłoneczny.