MAM Bowl & Plate oraz MAM Feeding Bowl - recenzja


Nie tak dawno pisząc Wam o tym - jak dbać o zęby niemowlaka zrecenzowałam Wam jeden z produktów firmy MAM BABY - MAM Training Brush MAM 6+, kto nie pamięta biegniemy szybciutko do wpisu tutaj... Dziś przyszła pora na dwa kolejne produkty, tym razem testowaliśmy zestawy śniadaniowe: MAM Bowl & Plate oraz MAM Feeding Bowl. Koniecznie przeczytanie jak się sprawdziły i co o nich sądzę? 


Kilka słów od producenta:


MAM Bowl & Plate 6+miesięcy

Samodzielna nauka jedzenia to wyzwanie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Podejmij to wyzwanie wraz z zestawem MAM Bowl and Plate
Efekt stopniowej nauki:
1. Podstawka zapewnia stabilność miski Baby's Bowl.
2. Używanie osobno — podstawki można również używać jako talerza.
Antypoślizgowy spód.
Głębsza miska ułatwia nabieranie jedzenia.
MAM Feeding Bowl 6+miesięcy
Idealnie podzielone porcje, szczelne zamknięcie i wygodna rączka, to właśnie nowa miseczka MAM Feeding Bowl!
2 oddzielne przegródki
Lekka i łatwa w trzymaniu, także jedną ręką
Idealna do przechowywania oraz poza domem


Moje wrażenia: 

Obie miseczki są bardzo estetycznie i solidnie wykonane. Widać, że są to produkty wysokiej jakości, a co najważniejsze tworzywo jest wystarczająco grube, więc nie musimy się bać, że miseczka tak łatwo pęknie. Kolory miseczek, bardzo modne, zachęcające dziecko do jedzonka. Pierwsze wrażenie super!

 

Cena:

MAM Bowl & Plate: 44, 05 zł
MAM Feeding Bowl: 34,19 zł
Cena miseczki z przykrywką jest dla mnie do zaakceptowania, ale miseczka z talerzykiem mogłaby być ciut tańsza. Całe szczęście możne skorzystać z rabatów, gdy jest się fanem MAM BABY.

Moja opinie:

MAM Bowl & Plate
Ten komplecik  jest bardzo uniwersalny. Składa się z miseczki oraz podstawki. Miseczka wtykana jest w spodeczek przez co całość jest bardzo stabilna. Komplet może być stosowany rozłącznie. Podstawka z powodzeniem może służyć również jako talerzyk, tak więc możemy podawać dwa różne dana. Spód spodeczka jest antypoślizgowy. Bardzo podobają mi się kolory całego kompletu - biel i odcienie zieleni prezentują się idealnie. 

MAM Feeding Bowl
Miseczka z przykrywką jest idealna na letnie wyprawy. Mamy do dyspozycji  dwie oddzielne przegródki. Miseczka jest poręczna i ma wygodny uchwyt. Idealna dla mamy, która sama karmi swojego maluszka, jak i dziecko, które chce samo trzymać miseczkę. Miseczka jest lekka, a przykrywka szczelnie się zamyka. 
I co najważniejsze produkty MAM BABY mogę bezpiecznie myć w zmywarce czy podgrzać w mikrofali.  

Miseczka łatwa w myciu - również w zmywarce


Tych dwóch zestawów używamy już od ponad dwóch miesięcy, są naprawdę świetne. Względy mojej córki zaskarbił również inny produkt firmy MAM BABY - smoczek do butelki. Jest tak zżyta z tym smoczkiem, że przez żaden inny nie chce pić mleka. Tak więc MAM BABY u nas rządzi.