Traktor Farmer od Dumel Discovery


Wszystkie dzieci uwielbiają zwierzątka, zarówno ten domowe, jak i dziko żyjące. Chłopcy już od najmłodszych lat kochają pojazdy. Idealnym rozwiązaniem jest więc połączenie tych dwóch elementów. Zabawka traktor farmer firmy Dumel Discovery doskonale wpisuje się w potrzeby maluszków, zawiera zestaw ciągnik z przyczepą oraz 5 zwierzątek, które wydają wesołe odgłosy. Zobaczcie sami jak zabawkę testowała moja Dwójka.

Traktor Farmer nie jest zwykłym traktorem, jest świetną zabawką interaktywną. Po naciśnięciu komina pojazd sam jadzie, a Pan Dumelek i każde zwierzątko wydaje przeróżne odgłosy łącznie z zabawnymi, rymowanymi wierszykami. Dodatkowo traktor wyposażony jest w migoczące światełka oraz klakson. 

Na przyczepie umieszczone są zwierzątka: krowa, świnka, kura, koń oraz owca. Każde zwierzę zajmuje konkretne miejsce, aby usłyszeć odgłos zwierzątka (rymowankę) maluszek musi porównać ślady i trafić w odpowiedni punkt.
Futerko bielutkie ma nasza owieczka
Wełna się układa w malutkie kółeczka.
I gdyby trawa miała kolor niebieski,
Owieczki wyglądałyby jak chmureczki.


Oczywiście, gdy tylko moja córka po raz pierwszy zobaczyła zabawkę, w ruch poszły zwierzątka. Nie są one bezpośrednio przymocowane do przyczepy, więc można je wyjąć i bawić się nimi oddzielnie. Jest to duży plus. Oczywiście reakcji mojego syna nie muszę opisywać. Kocha wszelkie pojazdy, a kolejny traktor do kolekcji jest szczytem jego dziecięcych marzeń.
Traktor Farmer, co mnie bardzo cieszy, jest wykonany w sposób solidny, z grubego plastiku. Zabawka jest dość wytrzymała, a niestety nie zawsze można kupić dobre jakościowo zabawki, niekiedy wystarczy byle stuknięcie, aby ją zniszczyć. Z traktorem firmy Dumel Discovery jest inaczej. Zabawka jest naprawdę dobrej jakości.

Baterie zawarte były już w zestawie, tak więc nie musiałam ich montować i dzieci mogły bawić się zabawką bezpośrednio po wyjęciu z pudełka.

Niektórzy zarzucają, że zabawki z elementami interaktywnymi są męczące dla rodziców, bo ile przecież można słuchać w kółko tej samej melodii. Wszystko jednak zależy od głośności samej zabawki. Jeśli jest ona bardzo głośna, może doprowadzać rodziców do histerii. Traktor Farmer na szczęście jest to zabawką, która nie zniechęca swoją głośnością. Dodatkowo zabawka ma melodię, wierszyki, odgłosy zwierząt i nie jest to takie monotonne jak w przypadku samych melodii.Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 1. roku życia. U nas sprawdziła się doskonale. Pomaga nam w nauce nazw i odgłosów zwierząt oraz rozwija zdolność postrzegania. Idealny prezent dla każdego maluszka, który poznaje świat.