Lampki dziecięce nocne - nasze hity

lampka dla dziecka

Lampka nocna nie tylko stanowi ważny dodatek do pokoju dziecięcego, ale również pomaga maluszkowi zasnąć. Przy lekko zgaszonym świetle dużo łatwiej się zasypia i można bezpiecznie przejść do łazienki. Również sam rodzic może bez włączania dodatkowego światła sprawdzić czy wszystko w porządku. Lampka zalecana jest już od okresu niemowlęcego. Kiedy dziecko budzi się na karmienie, słabe światło nie rozbudza go i pozwala spokojnie zasnąć ponownie. 

Dziś chcę pokazać Wam kilka propozycji lampek - projektorów, które nie tylko ładnie wyglądają, pasują do każdego pokoju dziecięcego, są praktyczne ale również kosztują mniej niż 120 zł. Zapraszam na nasz ranking.


Lampki nocne dla dzieci 


1. CLOUD B Aligator Lampka Projektor Gwiazd 


Lampki firmy Cloud B są nam bardzo dobrze znane. Mój synek ma lampkę Jeża z tej serii. Super propozycją jest również Aligator. Projektor, który jest wbudowany w pluszaka wyświetla trzy konstelacje gwiazd oraz księżyc na suficie pokoju, w trzech różnych kolorach. 

Lampka jest w pełni bezpieczna, gdyż zasilana jest na baterie. Dziecko może przytulić się do niej, zwłaszcza wtedy, gdy czuje strach przed ciemnością, a nic złego się niestanie. Melodia oraz światło wyłączają się same po określonym czasie. W pokoju na czas snu będzie więc panowała ciemność.

 

2. Cloud B Żółw Morski - Projektor Gwiazd 
Lampka Projektor Żółw CLOUD B jest kolejnym naszym hitem. Zawiera w sobie projektor, który zamienia pokój w ciemną noc w rozgwieżdżone pełne gwiazd niebo. Może wyświetlać aż 8 konstelacji w różnych kolorach: zielonym. błękitnym oraz pomarańczowym. Zawiera regulator czasowy, który pozwala na wyłączenie lampki po określonym czasie (45 minutach). Lampka jest bardzo estetycznie wykonana i może służyć dziecku jako zwykła zabawka. Karuzele do łóżeczka z funkcją lampek nocnych

W pokoju dziecięcym oczywiście nie może zabraknąć karuzeli do łóżeczka, która nie tylko uspokaja maluszka ale wspomaga również jego rozwój w sferze zmysłów. Można wybrać taką karuzelę, która będzie posiadała również funkcję lampki nocnej.

Firma Tiny Love posiada karuzele, które Rosną wraz z dzieckiem.  

Karuzela posiada projektor, który wyświetla obrazki na górnej części karuzeli. Zaletą tego modelu jest możliwość zdemontowania karuzeli, pozostawiając tylko część z projektorem. Starsze dziecko będzie więc mogło korzystać z karuzeli jak z projektora, który wyświetla konstelację gwiazd oraz lampki, posiadającej przygaszone światło.

1.  Tiny Love Karuzela Magiczna z Projektorem 3w1 
2. Tiny Love Karuzela Rośnij z Muzyką

3. Tiny Love Karuzela Wyspa Marzeń

 

 Cena: 249,99 zł w elbobaso.pl