Makijaż na randkę - krok po kroku


My kobiety, zazwyczaj dobieramy makijaż do określonych okoliczności. Jedną z nich jest randka. Ja zdecydowanie wolę delikatny makijaż na randkę i taki wybierałam spotykając się z moim przyszłym mężem. W tym roku będziemy obchodzili 5 rocznicę ślubu. Z pewnością, nie jest to nic wielkiego, ale chce abyśmy wybrali się na takie spotkanie tylko we dwoje. Dziś przedstawię Wam moją propozycję, jak umalować się krok po kroku.

Zanim zaczniesz robić makijaż...

Ze słyszenia wiem, że mężczyźni uwielbiają naturalność. Napisałabym, że z doświadczenia, ale w sumie nie jestem facetem, więc to stwierdzenie byłoby totalnie nieadekwatne. Słyszałam więc to tu, to tam, że makijaż powinien być delikatny, a jednocześnie skrywać w sobie tajemnicę. Mężczyzna to zdobywca i nie należy mu wszystkiego podawać na tacy. Musi zdobywać, czuć pewną ciekawość. Jeśli pomalujesz się zbyt mocno, skupisz uwagę na swoim makijażu, a przecież nie zupełnie nam o to chodzi. Nie chodzi o to, żeby się przemalować, ale podkreślić swoje atuty. 
 

W mojej propozycji skupiłam się na oczach, które dobrze pomalowane dodadzą odrobinę tajemniczości spojrzeniu. Podstawą będą dwa odcienie: biały, który doda powiece pewnej świeżości oraz cień brązowy o satynowym wykończeniu, który powiększy optycznie oko.

Makijaż na randkę w 9 krokach 


Krok 1
Na twarz nałóż podkład. Wykończ pudrem, który pozwoli zachować twarzy określoną matowość.
Krok 2
Na powiekę nałóż bazę pod cień Revlon PhotoReady.Dzięki temu makijaż będzie dobrze się trwały.
Krok 3
Następnie nałóż jasny cień. Ja wybrałam jasny cień z paletki cieni 12 Shade Palette od Makeup Revolution. Pomaluj całą powiekę i załamanie oko.


Krok 4
Nałóż na górną część powieki odcień złoty. Taki odcień znajdziesz w paletce.
Krok 5
Obrysuj oko linerem.
Krok 6
Kreskę powstałą rozetrzyj brązowym cieniem.


Krok 7
Podkreśl brwi.
Krok 8
Użyj tuszu do rzęs Max Factor 2000 Calorie Dramatic.Krok 9
Podkreśl usta. Ja wybrała pomadkę, która będzie dość naturalna i nie tak ciężka, jak tradycyjna szminka.

To tyle! Nasz makijaż na randkę jest już gotowy i to tylko w prostych 9 krokach. Wszystkie kosmetyki użyte podczas malowania znajdziecie w www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz Mam nadzieję, ze Wam się spodobał, bo to jest mój urodowy debiut na blogu. Życzę udanej randki, zwłaszcza, jeśli ma być to randka z własnym mężem.