Najmodniejsze sukienki na jesień 2017


Jesień jest doskonałą okazją, by uzupełnić swoją garderobę i wcale nie jest powiedziane, że muszą być to ciężkie ubrania, pozbawione kobiecości. Jesienią równie dobrze co wiosną i latem sprawdzają się sukienki. Wystarczy przecież, że narzucimy ciepły kardigan i dodamy modne kozaki, a nasza stylizacja będzie nie tylko ciepła, ale przede wszystkim modna i wygodna. I dlatego postanowiłam stworzyć taki mały przegląd najmodniejszych sukienek tej jesieni. Udało mi się znaleźć w sieciówkach prawdziwe perełki i to niektóre za całkiem przystępną kwotę, która nie powinna mocno nadwyrężyć naszego kobiecego portfela. Co Wy na to? 

Sukienki syfonowe

Do tej pory byłam święcie przekonana, że sukienki z szyfonu idealnie pasują tylko na lato. Okazuję się, że mimo za oknem jesień rozgościła się na dobre, na sklepowych półkach możemy wciąż zobaczyć sukienki z tego materiału. Styliści i projektanci mody przekonują, że szyfon jest zawsze uniwersalny, a tylko dodatki decydują o jego zastosowaniu. Rzeczywiście coś w tym jest. Szyfonowa sukienka z długimi kozakami może sprawić, że będziemy wyglądały seksownie i bardzo kobieco. 



Sukienki z akcentem kwiatowym

Podobnie jest z sukienkami w kwiatowe printy. Nie są one wyłącznie zarezerwowane na wiosnę czy lato, ale z powodzeniem możemy je wykorzystać w jesiennych stylizacjach, jako swoista tęsknota za przemijającym latem. Florystyczne wzory z całą swoją delikatnością będą nawiązywać do wrażliwej i romantycznej kobiecej natury. Zawsze taką sukienkę można skomponować z płaszczem czy narzutu w neutralnych kolorach. Z pewnością jesień w kwiatowej sukience nie będzie nudna i szara. 



Sukienki w kratę

Kraciasty materiał tej jesieni powrócił do łask i stał się niezaprzeczalnym hitem. W sklepach znajdziemy sukienki w kratę w różnych odsłonach. Jest w czym wybierać. Krata obrusowa, pepitka, drobna kratka przeplatana różnymi kolorami. Króluje przede wszystkim szara krata nawiązująca trochę do surowego stylu męskiego, ale możemy też odnaleźć sukienki w odcieniach czerwieni czy czerni. Modna jest również niebieska krata. 





Wszystkie propozycje sukienek znajdziecie na Allani.pl