Najlepsze zabawki Psi Patrol, Pusheen i MinecraftKażde dziecko bez względu na wiek ma swojego ulubionego bohatera z bajki. Często fascynacja jest tak duża, że ma ochotę nie tylko przeżywać razem z bohaterem przygody wyświetlane na szklanym ekranie, ale również otaczać się przedmiotami codziennego użytku z jego wizerunkiem. I tak oto zabawki z postaciami z bajek cieszą się niesłabnącą popularnością jako prezenty dla dzieci już od kilku ładnych lat. Zobaczcie najciekawsze zabawki dla chłopca, jaki i dziewczynki z bohaterami Psi Patrol, Pushenn oraz Minecraft.

Zabawki Psi Patrol

Psi Patrol to amerykański serial animowany stworzony przez Keitha Chapmana. Bajka opowiada o przygodach siedmiu szczeniąt, którym przewodzi dziesięcioletni chłopiec o imieniu Ryder. Razem tworzą drużynę o tytułowej nazwie Psi Patrol. Każdy z piesków ma przypisane indywidualne role zawodowe. Np. Marshall to pies strażacki, a Chase jest psem policyjny. Oprócz tego każdy piesek posiada swój pojazd oraz niezbędny ekwipunek. Charakterystyczną jest również odznaka służącą do identyfikacji pieska i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyn. Zabawki Psi Patrol to idealne prezenty dla kilkulatka.

Zabawki Pushenn

Kot Pusheen to z kolei szarobura kotka, która jest bohaterką memów oraz sieciowej serii komiksów. Swoją popularność zawdzięcza sieci społecznościowej Facebook. To tam można odnaleźć krótkie animacje z jej udziałem. Profil śledzi ponad 9 milionów osób z całego świata. Kotka jest słodka i bardzo sympatyczna, i nic w tym dziwnego, że jej przygody bawią nie tylko dzieci. Dużą popularnością cieszą się gadżety z jej wizerunkiem, szczególnie zabawki dla dziewczynki z wizerunkiem kotki Pushenn. Zabawki Pushenn są naprawdę słodkie. 

 

Zabawki Minecraft

Minecraft to gra polegająca na układaniu bloków. Gracz może zbierać surowce, atakować napotkane istoty, czy wytwarzać różne przedmioty. Gra Minecraft zyskała niezwykłą popularność na całych świecie. Gadżety Minecraft to idealne zabawki dla chłopca na każdą okazję, czy jako prezent dla dzieci, czy zwykły przedmiot codziennego użytku. Szczególną popularnością cieszą się plecaki Minecraft. Zobaczcie sami.

Jak sami widzicie, jest ogromna ilość różnych zabawek i przedmiotów codziennego użytku Psi Patrol, Pusheen i Minecraft. Wszystko zależy więc od preferencji i upodobania Waszych dzieci. Sklepy oferują całe mnóstwo zabawek licencyjnych i jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie.