Naklejki na ścianę do sypialni - inspiracje


Naklejki na ścianę do sypialni mogą stanowić świetną ozdobę. Nie tylko uzupełnią pustą przestrzeń, ale nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Naklejki na ścianę nad łóżko sprawdzą się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej sypialni. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i aranżacji. Możemy być pewni, że obok takiego wnętrza nie będziemy mogli przejść obojętnie. Poniżej kilka inspiracji i pomysłów, z konkretnymi przykładami, jakich naklejek należy użyć, aby osiągnąć dany efekt.

Naklejki na ścianę napisy

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wnętrzarskich są naklejki na ścianę napisy. Zawierają one cytaty, motta, czyli słowa, które są dla nas szczególnie ważne i coś znaczą. Możemy wybrać wersję polską bądź też angielską, wszystko zależy od naszego upodobania. Tutaj mamy propozycje naklejek w wersji obcojęzycznej. Napisy w kolorze czarnym świetnie prezentują się na jasnych ścianach. Mogą być użyte we wnętrza w stylu skandynawskim czy nowoczesnym.

 

naklejka na ścianę cytat - motto (klik)

Naklejki na ścianę piórka

Jeśli zależy nam na uzyskaniu efektu lekkości, możemy wybrać naklejki w kształcie piór. Taka ozdoba sprawdzi się świetnie, nie tylko obok łóżka czy nad nim, ale również w przedpokoju czy samym salonie. Piórka świetnie będą pasowały do wnętrz w stylu boho czy etnicznych.

naklejka na ścianę - pióra (klik)

Naklejki do romantycznej sypialni

Wbrew pozorom nie jest tak trudno uzyskać wnętrze w romantycznym stylu. Dużą rolę odgrywają kolory, ale również same dodatki. Jeśli zależy nam właśnie na takim efekcie, świetnie sprawdzi się naklejka obrazująca wieczną miłości np. emblemat nieskończoności. Romantyczny charakter możemy także uzyskać nawiązując do szczególnego miejsca – Paryża.


 

 naklejka na ścianę Paryż (klik)

Ja właśnie wybrałam tę naklejkę do mojej sypialni. Długo szukałam czegoś, co pomoże mi uzupełnić wnętrze. Cały czas ściana za łóżkiem wydawała mi się bardzo pusta i nie miałam pomysłu co z nią zrobić. Obrazki czy plakaty odpadały, gdyż już były obecne w sypialni. 

Ostatecznie zdecydowałam się na naklejkę Paryż. Cena naklejki Paryż na ścianę to tylko ok. 4$ na GearBest, uwierzycie. A sama naklejka przyszła do mnie kurierem w przeciągu 4 tygodni. Warto było czekać bo jakoś jest super. To już 3 naklejka w moim domu i to o dziwo jest najlepszej jakości mimo że kosztowała najmniej. Nie miałam większego problemu z naklejeniem naklejki. Trochę zmieniłam kolejność naklejania poszczególnych elementów, gdyż potrzebowałam trochę dłuższej naklejki. 

Klej nie jest dość mocy więc myślę, że w razie potrzeby bez problemu usunę naklejkę ze ściany nie niszcząc farby. Naklejka jest w macie, nie błyszczy się. Najlepszy efekt jest wieczorem, gdy światło jest trochę przygaszone.

Zobaczcie, jak naklejka wygląda w mojej sypialni.

Zdjęcia PRZED naklejeniem naklejki: 

 Zdjęcia PO naklejeniu naklejki:
lampa nocna (klik)
Robiąc zakupy nie mogłam oprzeć się, aby nie kupić tej lampy. Jest duża i nadaję hotelowego charakteru pokojowi. Również przyszłą do mnie kurierem w przeciągu 4 tygodni. 

A wy macie naklejki na ścianę w swoich sypialniach? Czy uważacie to jednak za zbędny gadżet?