Prezent dla żony na Święta


Prezent dla żony na święta to prawdziwe wyzwanie dla niejednego mężczyzny. Każda kobieta jest inna i w tym jest największy problem, bo nie wiadomo co kupić. Sprawa powinna być o tyle ułatwiona, że mężczyzna powinien znać upodobania swojej ukochanej. Czasami jednak wykorzysta się już wszystkie możliwości i jest potrzebna pomoc. Dziś mały poradnik prezentowy dotyczący wyboru idealnego prezentu dla żony z podziałem na usposobienie i charakter kobiety.

Urodzona organizatorka


Kobieta musi ogarnąć bardzo wiele spraw. Dom, praca, przedszkole, dzieci... to tylko niektóre aspekty życia. Tych spraw jest naprawdę bardzo dużo, że czasem ciężko wszystko zapamiętać. Idealnym prezentem będzie więc kalendarz, który pomoże w organizowaniu tych wszystkich czynności i stanie się drugą ręką. Nie może to być jednak zwykły kalendarz. Personalizacja nadal prezentowi osobistego charakteru. Nasza ukochana żona będzie wiedzieć, że ją kochamy i o niej pamiętamy. Spójrz tylko na kalendarz Queen of Everything.
Perfekcyjna Pani Domu


Jeśli Twoja żona czuje się w kuchni, jak ryba w wodzie, a każdy obiad w jej wykonaniu  to prawdziwa uczta dla podniebienia, idealnym prezentem dla żony na Święte może okazać się przepiśnik. Jestem pewna, że ma stos przepisów, które tylko czekają, aby je uporządkować i zebrać w jakąś przystępną formę. Piękna oprawa przepiśnika w indywidualnym grawerem sprawi, że z przyjemnością  będzie się zaglądać do osobiście stworzonej książki kucharskiej. Można ją potem podarować swojej córce czy innej bliskiej osobie.
Dekoratorka


A może twoja żona uwielbia coś zmieniać we wnętrzu, kocha piękno i nowoczesny design? Z pewnością ucieszy się z prezentu, który będzie stanowi niebanalną ozdobę do waszego domu. Jeśli do tego dodamy odrobinę osobistego charakteru, w postaci waszych zdjęć, otrzymamy przepis na prezent idealny.  Jestem pewna, że taki obrazek będzie stanowił centrum Waszej rodziny i domu, przypominał jak bardzo się kochacie i co Was łączy np. napis HOME wykonany w waszych zdjęć.Strażniczka ogniska domowego


Czas spędzony z najbliższymi jest bezcenny. To wtedy możemy docenić jaką wartością jest wspólne bycie ze sobą. Jeśli Twoja żona stara się, scalać rodzinę przez wspólne bycie czy robienie coś razem, idealnie sprawdzi się prezent pozwalający do wspólną aktywność tj. np. pieczenie ciasteczek. Można podarować wówczas wałek, który pomoże wyczarować niezwykłe ciasteczka dla całej rodziny. Zabawa takim wałkiem i pieczenie ciasteczek może okazać się wspaniałą przygodą. Poniżej zestaw 3 MINI wałków od mygiftdna.plA jakim typem kobiety jest Twoja żona?  To Urodzona Organizatorka, Perfekcyjna Pani Domu, Dekoratorka czy może Strażniczka Ogniska Domowego? Musisz przyznać, że te propozycje prezentowe są dość niebanalne i sprawdzą się w sytuacji, gdy nie wiemy jaki prezent dla żony na Święta można kupić. Mam nadzieję, że drogi czytelniku znalazłeś coś dla swojej  drugiej połówki. 

Idealny prezent na święta znajdziesz na stronie MyGiftDNA.pl