Prezenty dla mężczyzn – dużych i małych

 


Szukasz prezentów dla męskich członków rodziny: dużych chłopców i młodych mężczyzn? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę urządzeń, które mogą przypaść im do gustu. Jest są użyteczne i sprawdzą się podczas wykonywania codziennych czynności, inne przede wszystkim rozrywkowe. Zobacz je i zdecyduj, który wybrać!

Praktyczne urządzenia dla mężczyzn

Jeśli chcesz, by Twój partner, brat czy ojciec otrzymał prezent praktyczny, czyli taki, z którego będzie korzystał każdego dnia, a także który ułatwi lub skróci czas wykonywana codziennych obowiązków, podaruj mu elektroniczny gadżet urodowy.
Jeśli jest posiadaczem pięknej, bujnej i zadbanej brody, wręcz mu wodoodporny trymer i zestaw naturalnych kosmetyków do pielęgnacji zarostu. I odwrotnie: jeżeli Twój bliski ceni gładką twarz, znajdź nowoczesną i wielofunkcyjną golarkę. Porównaj technologie ostrzy i podpytaj ekspertów w sklepie, która będzie odpowiednia do rodzaju zarostu Twojego bliskiego.


Praktyczne urządzenia dla chłopców

Zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzają również chłopcy. Co prawda do golenia zarostu mają jeszcze trochę czasu, jednak na pewno doskonale wiesz, że włosy na głowie rosną im jak na drożdżach! Wizyty u fryzjera są częste i niezbyt dobrze odbierane przez Twojego syna, z racji iż „fryzjerzy są dla kobiet”? Oszczędź młodzieńcowi wizyt w nielubianym miejscu i kup golarkę do włosów, by stać się jego prywatnym fryzjerem. Koniecznie wybierz atrakcyjny model dla dzieci.

Kolejna propozycja to dziecięca elektryczna szczoteczka do zębów. Niektóre modele pozwalają na połączenie z zainstalowaną na smar fonie czy tablecie aplikacją. Kiedy dziecko myje zęby, zamazany ekran sukcesywnie się oczyszcza, ukazując obrazek z ulubionej bajki najmłodszych. To skłoni Twojego syna do mycia zębów przez właściwą liczbę minut.


Gadżety rozrywkowe dla mężczyzn

Mężczyźni to duzi chłopcy – kochają gadżety! W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się smartwatche będące przedłużeniem smartfonu, a także nieco mniej rozbudowane zegarki sportowe. Jeżeli Twój ukochany czy ojciec uprawiają sport poza domem bądź dużo i intensywnie korzystają ze smartfona, rozważ podarowanie im właśnie jednego z tych gadżetów.

Czy istnieje wiele mężczyzn, którzy nie zachwyciliby się grami komputerowymi lub na konsolę? Jeżeli Twój bliski należy do absolutnym miłośników gier cyfrowych, podaruj mu albo nową część serii, w którą gra szczególnie często (sprawdź, czego jeszcze nie ma), albo gadżet. Do komputera możesz dobrać nową mysz na gamerów, słuchawki lub kamerkę. Do konsoli pady i alternatywne kontrolery.

Gadżety rozrywkowe dla chłopców

Mężczyźni nasiąkają miłością do gadżetów w młodości. Synowi czy bratankowi podaruj np. modnego drona w wersji dostosowanej do potrzeb i możliwości dzieci. Lista prezentów na święta dla chłopców w wieku 9-11 lat obejmuje także zabawki edukacyjne, pobudzające kreatywność, uczące odpowiedzialności i dostarczające ogromu rozrywki. Przejrzyj ją i wybierz ten gadżet, o którym syn będzie opowiadał kolegom z radością w oczach i szczerą dumą!