Aplikacja na telefon, która pomaga w szukaniu promocjiSmartfony dają bardzo duże możliwości pod warunkiem, że w pełni wykorzystamy ich potencjał. Nie jest to możliwe bez aplikacji, które ułatwiają życie. Szczególnym rodzajem aplikacji są aplikacje zakupowe, które pozwalają na oszczędne i mądre zakupy. Dziś kilka słów o takiej aplikacji, która pomoże nam w poszukiwaniu ciekawych promocji. 

Blix, bo o tej aplikacji mowa, to jedna z najbardziej popularnych aplikacji z gazetkami w Polsce. Dzięki niej uzyskamy dostęp do gazetek reklamowych ogólnodostępnych sklepów i sieciówek. Możemy zapomnieć o tradycyjnych, papierowych gazetkach. Wszystkie aktualne promocje możemy znaleźć w jednym miejscu, w aplikacji. 


Dlaczego warto mieć aplikację zakupową?

Dzięki Blix otrzymujemy dostęp do największej bazy gazetek sklepów oraz sieci handlowych na terenie Polski tj. Rossmann, Media Expert, Ikea Hebe, Biedronka, Pepco, Netto, Lidl, Tesco, Kaufland, Auchan, Media Markt. Baza sklepów jest naprawdę imponująca. Aplikacja pozwala być na bieżąco z promocjami w ulubionych sieciach. Regularnie dodawane są nowe gazetki i aktualizowane oferty. Dostępna jest też opcja ustawienia przypomnienia o nowej ofercie w danym sklepie. Możemy być pewni, że nic nas nie ominie.

Stały dostęp

Nieoceniona jest również mobilność takiej aplikacji. Możemy przeglądać gazetki w dowolnym miejscu i czasie. Nie musimy zbierać je w formie papierowej czy szukać na stronach internetowych. Wystarczy, że mamy telefon.


Łatwiejsze planowanie zakupów

Bez problemu w oparciu o promocje możemy zaplanować codzienne zakupy i kupić potrzebne produkty dużo taniej. Aplikacja pozwala również na tworzenie interaktywnej listy zakupów. Automatycznie dobierane są sklepy, w których dostępne są produkty. Koniec z tradycyjnymi, papierowymi karteczkami. Zakupy z listą są o wiele prostsze. 

Większa oszczędność pieniędzy i czasu

Aplikacja jest zupełnie darmowa i nie musimy się rejestrować, wystarczy ją ściągnąć na telefon. Na ekranie aplikacji w dolnym pasku wyświetlane są spersonalizowane reklamy. Nie jest to jednak uciążliwe. Aplikacja posiada wyszukiwarkę, dzięki której możemy szybciej odnaleźć interesujący nas sklep oraz poszczególną ofertę. Na przykład, jeśli chcemy kupić narzutę do naszego domu i szukamy promocji, w wyszukiwarkę wystarczy wpisać tylko zwrot „narzuta”, a zostaną wyświetlone wszystkie gazetki promocyjne z tym produktem. Wyszukamy więc konkretny produkt bez przeglądania wszystkich gazetek.

Blix posiada również opcję dodania numerów kart lojalnościowych. Nie musimy więc pamiętać o tradycyjnych kartach podczas robienia zakupów, wystarczy dostęp do telefonu.
Ciekawa jestem jak u Was sprawdzi się aplikacja Blix? Ja jestem zachwycona. Więcej o aplikacji możecie przeczytać na stronie: https://blix.pl/