Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib – moja opiniaDecydując się na zakup ciśnieniomierza szukamy najlepszego urządzenia. Nie jest to sprawa dość prosta, bo na rynku mamy bardzo dużo różnych modeli. Jednym z nich jest ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib. Przyjrzyjmy się mu bliżej, poznając jego wady i zalety.


Zalety ciśnieniomierza Diagnostic Pro Afib

Wykrywa migotanie przedsionków

Urządzenie wykrywa migotanie przedsionków czyli zaburzenie rytmu serca, które może doprowadzić do udaru mózgu. Informacja o nieprawidłowości podawana jest na wyświetlaczu. Możliwość dwukrotnego pomiaru

Dzięki technologii DuoAfib ciśnieniomierz dokonuje pomiaru od razu dwukrotnie otrzymujemy więc najbardziej dokładny wynik pomiaru.
 

Dogodne zasilanie

Diagnostic PRO Afib może być zasilany zarówno bateryjnie jak i bezpośrednio z gnizadka elektrycznego.Dogodna szerokość mankietu

Mankiet ciśnieniomierza posiada uniwersalną wielkość 22-42cm.Wbudowana pamięć pomiarów

Ciśnieniomierz posiada dużą pamięć. Pomieści aż 120 pomiarów dla 2 osób.


Sygnalizator błędów

Urządzenie informuje o nieprawidłowościach podczas pomiaru jak np. błędnie założonym mankiecie oraz ruchu podczas wykonywanego pomiaru. Dzięki tym komunikatom mamy pewność, że dokonany pomiar zostanie wykonany prawidłowo.

Dostosowany do osób starszych

Diagnostic Pro Afib posiada duży wyświetlacz, który umożliwia korzystanie z niego osobom starszym i słabo widzących. Posiada również kolorowy wskaźnik klasyfikacji ciśnienia. Ciśnieniomierz wskaże czy ciśnienie znajduje się na odpowiednim poziomie. 

Wady

Krótka praca na bateriach

Ciśnieniomierz posiada zasilanie bateryjne. Niestety jego praca na bateriach nie jest zbyt długa.