Masz duży ogródek? Postaw w nim domek dla dzieci!


domek dla dzieci

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o zabawie w tajemniczym domku na drzewie? Kto nie zazdrościł bohaterom dziecięcych filmów, którzy w swoich małych kryjówkach przeżywali tajemnicze przygody? 

Dziś już bez problemu możesz spełnić marzenia swojej pociechy i zapewnić świetne miejsce do kreatywnej zabawy. Jeśli masz działkę lub spory ogródek, postaw na nim drewniany domek dla dzieci.

Domki dla dzieci do zabaw tematycznych

Zabawy tematyczne są częścią dziecięcego świata. Pomagają w rozwoju kreatywności i przygotowują do ról społecznych. Każdy maluch od czasu do czasu bawi się w dom lub sklep. Dzięki temu poznaje zasady zachowania w osiedlowym spożywczym czy podczas wizyty z rodzicami w hipermarkecie. Aranżowanie sklepu lub kuchni w pokoju dziecięcym w znacznym stopniu ogranicza możliwość zabawy.

O ileż jednak będzie ona ciekawsza i bardziej realistyczna, jeśli jej sceną będzie drewniany domek dla dzieci? Rozwijaniu kreatywności tematycznej sprzyjają domki z drewna i kartonu firmy Wood & Play. Modele takie jak Broozzer Rainbow, dzięki swojej konstrukcji, wręcz zachęcają do urządzenia straganu z warzywami czy kwiaciarni. Dziecko ma do dyspozycji nie tylko własną przestrzeń osobistą, ale też gotowe okno sprzedażowe z imitacją markizy i ladą. Zaletami kartonowego domku są jego niewielkie rozmiary i waga, dzięki którym podczas niepogody możesz go przenieść do wnętrza.

Domki z drewna jak prawdziwe

Jeśli Twoja pociecha lubi zabawę w dom lub często spotyka się z przyjaciółmi, wybierz dla niej domek drewniany, który do złudzenia przypomina prawdziwe domy mieszkalne. Konstrukcje drewniane dla dzieci Wood & Play takie jak domek zabaw Oliwia czy Max 3 pozwolą maluchowi rozwinąć wyobraźnię.

Wyposażone w okna, drzwi, a nawet przestronną werandę będą idealnym miejscem do urządzania dziecięcych podwieczorków czy trenowania ról społecznych – mamy, taty, żony czy męża. Takie domki dla dzieci mają też inne zalety. Przede wszystkim zachęcą Twoją pociechę do wyjścia na świeże powietrze. Pozbędziesz się też wiecznego bałaganu, kiedy wiele lalek i misiów „przeprowadzi się” do ogrodowego lokum. Domki drewniane do zabawy to wymarzone miejsce na trening samodzielności z dala od upomnień rodziców. To również możliwość pohałasowania, kiedy jedno z rodziców wypoczywa.

Trochę zabawy i trochę ruchu na powietrzu

Konstrukcje drewniane dla dzieci od firmy Wood & Play stwarzają znacznie więcej możliwości niż tylko zabawa w dom czy sklep. Są też doskonałym miejscem do wyładowania nadmiaru energii oraz stymulują rozwój ruchowy, sprawność, koordynację i inne ważne cechy.

Jeśli jesteś rodzicem chłopca lub masz więcej niż jedno dziecko zagwarantuj im świetną zabawę wybierając domek Borys z huśtawką lub drewniany plac zabaw. Zarówno jeden jak i drugi model wymagają sporo miejsca w ogrodzie. Z pewnością jednak szybko się przekonasz, że nie zostało ono zmarnowane.

Ogrodowe domki drewniane dla dzieci z huśtawką, drabinką, rampą i zjeżdżalnią to idealne miejsce do wymyślania dziesiątek różnych form aktywności. Tu Twoja pociecha może się bawić w dom, sklep czy inną zabawę tematyczną. Tu może odpoczywać na wygodnej werandzie pod drewnianym dachem, który chroni od słońca. Na huśtawce czy rampie potrenuje zmysł równowagi, a dzięki wspinaczce za pomocą specjalnego pasa wzmocni też mięśnie rąk i nóg. 

Place zabaw od firmy Wood & Play to konstrukcje drewniane dla dzieci, która stworzą maluchowi doskonałe warunki do rozwoju ruchowego, fizycznego i budowania kondycji. Dodatkowo zabawa na świeżym powietrzu będzie sprzyjać wzmacnianiu odporności.

 

Bezpieczne konstrukcje do wspólnych zabaw

Domki z drewna dla dzieci to z pewnością spełnienie marzeń nie tylko maluchów, ale i młodszych nastolatków. Konstrukcje Wood & Play są całkowicie bezpieczne, a poszczególne modele zaprojektowano i wykonano tak, aby mogły się w nich bawić zarówno kilkulatki, jak i dzieci w wieku szkolnym.
Dla starszych z pewnością większą atrakcją będą domki drewniane na palach, do których trzeba wchodzić po drabinie. Młodsze dzieci będą bawić się bezpiecznie w domku z kartonu lub drewnianym, ustawionym bezpośrednio na podłożu. Przykładowy domek Oliwia jest idealnym wyborem, jeśli masz dzieci w różnym wieku. 

Bezpieczeństwo Twojej pociechy jest priorytetem dla producentów, dlatego wszystkie domki drewniane mają bardzo staranne wykończenia, odpowiednio wysokie barierki oraz nietłukące „szyby” z pleksi. Zarówno najprostsze domki drewniane, jak i rozbudowane place zabaw są inspiracją do świetnej zabawy, a jednocześnie idealnym miejscem do nawiązywania i utrwalania kontaktów z rówieśnikami. W domku możesz zorganizować przyjęcie urodzinowe lub zaprosić do wspólnej zabawy na huśtawkach koleżanki z przedszkola czy z sąsiedztwa.

Konstrukcje drewniane dla dzieci od firmy Wood & Play są trwałe, a po dodatkowej impregnacji - odporne na czynniki środowiskowe. Nie wymagają też specjalistycznych umiejętności montażu. Wykonasz go samodzielnie za pomocą podstawowych narzędzi. Domki z drewna dla dzieci to okazja do przeżycia prawdziwej przygody, wcielenia się w postać Piotrusia Pana, Pipi Pończoszanki czy innego dziecięcego bohatera. Masz duży ogródek? Spełnij fantazje swojej pociechy i postaw w nim malowniczy domek z drewna.