Emilka i gwiazdka z nieba oraz Urodziny A gdby mieć je codziennie

 

Nadchodząca wiosna to nie tylko zauważalne zmiany w przyrodzie to również nowe premiery książkowe, które mnie niezwykle cieszą. Wydawnictwo Lemoniada przygotowało aż dwie nowe propozycje książkowe. 21 marca ukaże się powieść Davida Baddiela "Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?", a nie długo potem, bo 10 kwietnia swoją premierę będzie miała - "Emilka i gwiazdka z nieba".

Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?

Główny bohater to Sam Green, uwielbia mieć urodziny. Z wielką tęsknotą czeka na urodzinowe śniadanie, które rodzice przynoszą mu do łóżka. Urodziny dla niego to też prezenty oraz wspaniała impreza urodzinowa. Podczas jedenastych urodzin wypowiada bardzo oryginalne życzenie. Tylko co będzie gdy się spełni? Na to pytanie odnajdziemy odpowiedź już wkrótce. Książka dedykowana dla dzieci, które ukończyły 9 roku życia.


Emilka i gwiazdka z nieba

Na tą książkę czekam z szczególnym utęsknieniem. Z zapowiedzi wynika, że razem z bohaterką odkryjemy tajemnicę gwiazd. Oczywiście tych na niebie. To książka z serii edukacyjnych opowiastek dla dzieci od trzech do sześciu lat, zawierająca rozwijające i twórcze zadania. Jestem pewna, że zachęci młodego czytelnika do przyglądania się światu i szukania odpowiedzi na trudne pytania. 

Książki dostępne w sprzedaży już wkrótce!