Prezent dla dziecka – lista pomysłów


Dzień Dziecka, kolejne urodziny, a może imieniny i ten sam dylemat – co kupić na prezent dla dziecka. Zakup idealnego prezentu może być dużym problemem zwłaszcza, że dzieci mają wszystko. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem gier i innych zabawek. Smartfon, laptop czy tablet skutecznie kradnie czas i powoduje, że ludzie coraz bardziej oddalają się od siebie. A przecież nie oto chodzi w idei kupowania komuś prezentu. Prezent ma nie tylko sprawiać, ze osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo, ale też umacniać przywiązanie.


Prezent w postaci przeżyć

Idealnym prezentem dla dziecka będzie nie kolejna zabawka, która owszem w rozwoju dziecka jest bardzo potrzebna, ale coś co pozwoli mu się rozwijać i pogłębiać wzajemne relacje między rodzicami. Wspólna aktywność dorosłego i dziecka jest najlepszym prezentem. Nie ma bowiem nic bardziej cenniejszego jak nasza uwaga i poświęcony czas. Przeżycia bardziej zapamiętujemy. Wracamy do nich częściej i chętniej, bo niosą wspomnienia mieszanki różnych pozytywnych emocji. Warto więc choć na chwilę odejść od tradycyjnej formy prezentu i podarować coś wyjątkowego i niespotykanego. 


Tutaj z pomocą przychodzi portal prezentmarzen.pl, który zawiera zbiór niebanalnych pomysłów na prezent dla dziecka. Oprawa prezentu jest świetna, bo jednocześnie dajemy coś namacalnego a zarazem pełnego emocji. Voucher prezentowy przygotowany jest na utwardzonym papierze, zawiera opis prezentu, posiada miejsce na życzenia oraz numer rezerwacyjny uprawniający do realizacji przeżycia. Elegancki voucher prezentowy w tradycyjnej formie możemy wysłać na wybrany adres osoby obdarowanej, co z pewnością będzie dodatkowym zaskoczeniem. Jeżeli chcemy aby nasz prezent wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo, możemy wybrać opakowanie ozdobne. Voucher zostanie zapakowany w eleganckie metalowe pudełko.

Lista prezentów dla dziecka:


Indywidualna nauka pływania
Trening rycerski dla ojca i syna
Jada gokartem
Miesięczna nuka aikido
Warsztaty kulinarne dla dzieci
Dzień z rodziną w parku rozrywki Magiczne Ogrody
Jazda gokartem
Indywidualna lekcja jazdy na deskorolce
Jazda Mini Monster Truck
Lekcja baletu
Warsztaty w cukierkowni
Karnet na naukę jazdy konnej
 
Wstęp do rodzinnego parku rozrywki w Bałtowie
Wspinaczka ściankowa dla dzieci
Przygoda w Parku Trampolin
Kurs rysunku dla dzieci
Zjazd tyrolką
Trening tenisa
Trening suasha
Indywidualna lekcja śpiewu
Sesja zdjęciowa dla dziecka
Papugarnia
Wstęp do parku rozrywki
Wstęp do Sali zabaw
Warsztaty ceramiczne
Rodzinny lot balonem
Prezent dla nastolatków
Sami widzicie lista prezentów jest bardzo długa. A to w zasadzie nie wszystko, sprawdźcie sami jakie atrakcje możecie wybrać i które dostępne są w Waszych miejscowościach. Jestem pewna, że taki prezent spełni najbardziej wygórowane oczekiwania waszych dzieci. My naszym dzieciom na Dzień Dziecka przygotowaliśmy prezent w postaci rodzinnego wyjazdu do parku rozrywki w Bałtowie. Koniecznie śledźcie blog, bo już w wakacje umieszczę relację z naszego wyjazdu.