PROMOCJE na nowoczesne domy i mieszkania pod Poznaniem


Kupno domu lub mieszkania dla wielu jest niezmiernie ważnym celem. Taka inwestycja wiąże się jednak ze sporymi kosztami. Czasem jednak można trafić na promocję, dzięki której zakup domu okaże się bardziej realny. Dziś skupimy się na promocji domów i mieszkań pod Poznaniem, a dokładniej w Lusówku.


Domy i mieszkania w korzystnych cenach w Lusówku

Domy jednorodzinne oraz mieszkania w Lusówku to nowoczesne i bardzo funkcjonalne obiekty. Co więcej, znajdują się one w pięknej okolicy, w pobliżu lasu i komunikacji miejskiej – do Poznania można dotrzeć zaledwie w 20 minut.

Osiedle znajduje się z daleka od zgiełku miasta, dzięki czemu można rozkoszować się ciszą i spokojem. To nie koniec! Niedaleko osiedla znajdują się również przedszkole i szkoła podstawowa, co jest dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi. 

Domy nowoczesne, ekonomiczne i funkcjonalne

Domy na sprzedaż w Lusówku podłączone są do kanalizacji i wodociągu. W obiektach, zamontowane są bardzo ekonomiczne ogrzewanie gazowe, telewizja kablowa, telefonia i szerokopasmowy Internet. W domach podłączona jest również instalacja elektryczna, w standardzie znajdują się piec gazowy i grzejniki. Przed każdym domem jest wyłożony kostką betonową podjazd. 

Mieszkania 

Dwupoziomowe mieszkania na osiedlu Rozalin mają powierzchnię około 89,5,m². Powierzchnia parteru to ok. 28,6 m², powierzchnia piętra 60,9m ². Cena za m² wynosi ok. 3900 - 4011 zł. Mieszkania są bardzo nowoczesne i funkcjonalne.

Domy jednorodzinne 

Domy parterowe z zaadoptowanym poddaszem w zabudowie szeregowej to kolejna z propozycji w Lusówku pod Poznaniem. Powierzchnia całkowita domów to około 108 m², cena to około 3 904 zł za m². Powierzchnia użytkowa parteru to 64, 8 m², a powierzchnia piętra 43,8 m². Są to domy z garażami i tarasami.

Domy jednorodzinne z działką i garażem 

Kolejną z propozycji są domy jednorodzinne z zaadaptowanym poddaszem z garażem i działką. Cena za m² wynosi około 3 042 zł, łączna powierzchnia użytkowa domu to aż 140 m². Powierzchnia użytkowa parteru to około 76, 35 m², powierzchnia piętra to około 64 m².  

Podsumowanie

Domy jednorodzinne oraz mieszkania w Rozalinie są wartą uwagi propozycją, w szczególności, że aktualnie trwa promocja i ceny za m² są bardzo atrakcyjne. W zależności od preferencji można zdecydować się na nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie lub dom z działką i garażem.

Dużą zaletą domów na sprzedaż jest bardzo dobrze przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń, dzięki czemu każdy cm przestrzeni jest dobrze zagospodarowany. Zarówno domy, jak i mieszkania mają nowoczesny design.

Sprawdź promocje a także oferty mieszkań i domów - Osiedle-rozalin.pl