Bajki dla małego chłopca


Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego niektóre książki dla dzieci stają się bestsellerem i tak chętnie są wybierane przez rodziców i ich pociechy?

W naszej biblioteczce mam bardzo wiele książek. Niektóre są czytane przeze mnie po kilka razy, inne niestety nie udało się nam nawet dokończyć. Dlaczego tak się dzieje? Okazuje się, że aby książka odniosła sukces wydawniczy musi spełniać określone cechy - mieć ciekawą treść, interesujące ilustracje oraz być solidnie wydana. Jestem pewna, że wystarczy tylko spełnić te 3 kryteria, aby książka została hitem. Pomijam tutaj oczywiście takie czynniki jak: promocja czy reklama. 

Bajki dla małego chłopca Wydawnictwa Oleksiejuk to książka, która spełnia te wszystkie założenia. 

- Ciekawa treść - Bajki dla małego chłopca to zbiór trzech opowiadań: Nowe szaty cesarza, Panicz z Grzywką oraz Pinokio. Dla większości z nas są to znane bajki. My nie znaliśmy tylko tej o Paniczu. W książce możemy odnaleźć jednak ich nową aranżację. Opowiadania są napisane bardzo przystępnym językiem, łatwo się je czyta i są zrozumiane już dla kilkulatka. To bajki z morałem, bardzo mądre, przekazujące pozytywne wartości. Bogata szata graficzna - Publikacja zachwyca pięknymi ilustracjami Marcina Południaka, które zostały wykonane bardzo staranie. Kolorowe postacie przyciągają wzrok już od pierwszej strony, czyniąc książkę niezwykle interesującą. Dzieci z zapartym tchem przyglądają się bajkowym bohaterom. 


Piękne wydanie - Książka została wydana bardzo staranie. To widać już na pierwszy rzut oka. Większy format, twarda, gąbkowana oprawa, sprawiają że książka z pewnością posłuży na długie lata. To doskonały pomysł na prezent, który będzie cieszyć oko.