Kobiece fotogadżety


Obecnie można drukować zdjęcia na niemal wszystkim. To świetna wiadomość dla tych, którzy poszukują naprawdę oryginalnego pomysłu na prezent na Dzień Kobiet. Fotogadżety mają ogromny potencjał i pozwalają dopasować podarunek do charakteru i gustu każdej kobiety. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać kilka inspirujących pomysłów na fotoprezenty na Dzień Kobiet.


Kobiece etui na smartfon

Etui na smartfon z własnym zdjęciem będzie świetnie prezentowało się w każdej torebce. Dzięki możliwości wybrania dowolnej fotografii z łatwością nadasz temu gadżetowi kobiecy charakter. Wybierz fotografie nawiązujące do kobiecych motywów - serca, kwiaty, zwierzęta (w szczególności pocieszne szczeniaczki) itp. z pewnością uradują każdą kobietę.

Do wyboru masz różnorodne typy etui na smartfon z własną fotografią. Możesz wybrać np. Etui na smartfon wsuwane, etui na smartfon z klapką dolną, drewniane etui na smartfon czy etui na smartfon rozkładane na bok. To tylko kilka propozycji. Skorzystaj z oferty CEWE, aby bez przeszkód dopasować etui na smartfon z własnym zdjęciem do posiadanego przez obdarowywaną przez Ciebie kobietę urządzenia mobilnego i jej gustu.

Fotogadżety tekstylne na Dzień Kobiet

Najbardziej klasycznym sposobem wykorzystania własnych fotografii jest stworzenie koszulki z własnym zdjęciem. Klasyczny nie oznacza jednak banalny. Z pewnością znajdziesz świetny pomysł na wykonanie kobiecej koszulki. Co więcej możesz także wydrukować swoje ulubione zdjęcia na poduszkach, torbach na zakupy czy małej torbie na ramię. Niezależnie do tego, który pomysł wybierzesz masz do dyspozycji wiele ciekawych szablonów, które ułatwia wykonywanie takich fotoprezentów. Dodatkowo taki szablon zapewni Ci zawsze piękny wygląd Twojego prezentu na Dzień Kobiet.

Fotoprezenty do biura - pomysł na prezent dla zapracowanej kobiety

Jeżeli kobieta, do której ma trafić Twój prezent na Dzień Kobiet spędza bardzo dużo czasu w biurze, to może świetnym pomysłem będzie umilenie jej czasu spędzanego w pracy. Przykładem takiego fotogadżetu jest podkładka pod myszkę. Umieszczenie na niej ulubionej fotografii będzie nie tylko zwiększało radość z pracy, ale również doda motywacji do większego wysiłku. Przerwę w pracy umili z pewnością kubek do kawy latte z własną fotografią.

W biurze przydać mogą się także artykułu papiernicze z własnymi zdjęciami. Możesz wybrać blok szkolny, notatnik czy kołonotatnik. Dodaj do nich kobiece motywy, które wykorzystują kwiaty, naturę, serca czy zwierzęta, aby spersonalizować zeszyt i umilić pracę. Co więcej oferta CEWE pozwala na wykonanie wizytówek.

Fotokubek na Dzień Kobiet

Każda kobieta uwielbia mieć chwilę tylko dla siebie, podczas której będzie mogła spędzić czas ze swoim ulubionym napojem. Podaruj jej więc fotokubek z własnym zdjęciem, który będzie świetnym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet. W szczególności spodoba się kobietom uwielbiającym latte. Niemniej możesz także wybrać kubek porcelanowy czy kubek panoramiczny. Szczególnym rodzajem kubka z własnym zdjęciem jest kubek magiczny. Przed nalaniem napoju wygląda bardzo niepozornie - jest po prostu jednolicie czarny. Gdy jednak naleje się do niego ciepłego napoju, ukazuje swoje prawdziwe oblicze. Pod czarną warstwą kryje wszak wybraną fotografię. Taki pomysł na prezent na Dzień Kobiet z pewnością wywoła uśmiech u obdarowywanej osoby.

Dla aktywnych kobiet świetnym pomysłem na prezent będzie bidon aluminiowy. Może umieścić na nim ulubioną fotografię. Taki bidon ugasi pragnienie podczas biegania, jazdy na rowerze czy uprawiania nordic walking. Każda kobieta, która dba o zdrowie lub sylwetkę dostanie dodatkowej motywacji do kontynuowania ćwiczeń. Pomoc w zadbaniu o kondycję fizyczną to znakomity pomysł na prezent na Dzień Kobiet.

Pomysły na prezent dla młodszych kobiet

Dzień Kobiet to także czas składania życzeń dziewczynom. Jeśli chcesz sprezentować coś swojej małej kobietce, to wybierz fotozabawkę. Takie foto prezenty umożliwiają naniesienie ulubionej fotografii na maskotki, puzzle czy grę foto memo. Dzięki nim dziewczynki świetnie spędzą czas, mając do dyspozycji oryginalną i fajna zabawkę.