Łóżko domek dla dziecka – najpiękniejsze modele


Łóżko dziecięce domek to jeden z najchętniej kupowanych modeli wśród łóżek dla dzieci. Swoją popularność zawdzięcza oryginalnemu dresingowi oraz funkcjonalności. Obok takiego łóżka nie sposób przejść obojętnie. Jego kształt jest tak niepowtarzalny, że z łatwością stworzymy wymarzone wnętrze dla naszego dziecka. Łóżko domek dla dziecka to nieskończona ilość modeli, wybór może być więc trudny.


KOD RABATOWY !!!
Wytypowaliśmy więc te najpiękniejsze, a zarazem najbardziej uniwersalne łóżka, które najlepiej sprawdzą się w każdym pokoju dziecka. Wszystkie propozycje zostały zaczerpnięte ze strony www: www.edinos.plpod adresem: https://www.edinos.pl/lozka-domek. Dodatkowo możecie kupić niżej wymienione modele czy inne wybrane przez Was produkty ze sklepu z kodem: edinos50 - 50 zł taniej.

1. Łóżko domek Miles

łóżko domek dla dziewczynki

To najbardziej klasyczny model łóżka domku. Wykonany jest w całości z naturalnego, prawdziwego drewna sosnowego. Drewno jest dokładnie wyszlifowane i poddane zabiegom polaryzacji, aby elementy łóżka były bardzo gładkie i zarazem bezpieczne. Co ważne, ten model łóżka jest idealny dla alergików. Nie jest zabezpieczony żadnymi ochronnymi środkami chemicznymi typu lakiery czy lakierobejce, możemy być pewni, że nasze dziecka będzie w pełni bezpieczne. Łóżko domek Miles dostępne jest w kilkunastu różnych rozmiarach, co daję gwarancję, że dopasujemy je do naszego wnętrza i potrzeb.

2. Piętrowe łóżko domek Miles 9X

łóżko domek dla dziecka

Kolejny bajecznym model, który pozwoli nie tylko na komfortowy sen, ale również będzie doskonały do zabawy. To łóżko wygląda jak prawdziwy domek. Dziecko będzie nim zachwycone. Składa się z dwóch poziomów. Na górze maluch może spać i bawić się, a na dole dowolnie wykorzystać dodatkową przestrzeń. Łóżko dla dziewczynki domek to świetne rozwiązanie. Dziewczynki bardzo często urządzają tutaj kuchnie. Z powodzeniem można ustawić także inne elementy wyposażenia. Wysokość łóżka to tylko 200 cm, co sprawia, że można je ustawić w każdym standardowym pomieszczeniu. Do wyboru jest kilka rozmiarów. Najmniejszy dostępny to 70x140 cm, największy to 90x200cm.

3. Łóżko piętrowe domek Miles 8X

piętrowe łóżko domek

Ten model podobny jest do modelu Miles 9X, różni się jednak od niego umiejscowieniem drabinki, która służy do poruszania się między poziomami. W Miles 9X drabinka znajduje obok łóżka, natomiast w Miles 8X z przodu w części środkowej. Mamy więc wybór, który model lepiej prezentować się będzie w naszym wnętrzu. Dostępne są oczywiście różne rozmiary łóżka.

4. Łóżko piętrowe domek Miles 7X

łóżko domek podwójne

Łóżko domek podwójne sprawdzi się w przypadku pokoju rodzeństwa. W przeciwieństwie do tradycyjnego łóżka piętrowego, jego design jest niepowtarzalny. Z pewnością nie można powiedzieć, że jest nudny. Łóżko staje się więc dodatkowo prawdziwą ozdobą, a nie koniecznością zorganizowania przestrzeni do spania. Drobinka umieszczona jest po stronie bocznej łóżka, co znacznie podnosi komfort użytkowania mebla przez dwie osoby. Nie zaburza to naturalnej przestrzeni osoby śpiącej na dolnym poziomie.

5. Młodzieżowe łóżko domek Miles 5X

łóżko domek dla dziecka

W takim łóżko mogą spać również dzieci starsze, a wszytki to dzięki nieskomplikowanemu wyglądowi. Łóżko jest niebanalne. Patrząc z przodu możemy dostrzec wyraźny zarys domku, ze spadzistym dachem, ścianami oraz kominem. Model pod względem rozmiaru możemy dopasować do swoich potrzeb. Największy rozmiar to 140x200 cm.

6. Łóżko dziecięce domek Rosie 5C

łóżko domek

Ostatnie nasza propozycja to łóżko domek dla dziecka Rosice 5C. Ten model sprawdzi się we wnętrzu, gdzie mamy do dyspozycji mało przestrzeni. Jest to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka na poddaszu czy pomieszczeń z obniżonym sufitem. Wysokość łóżka – 134 cm, nie będzie zaburzać harmonii pomieszczenia. Z pewnością możemy być pewni, że ten model nie będzie przytłaczać swoim wyglądem, sprawiając, że pokój stanie się dużo mniejszy optycznie. Dodatkowo w kilka minut możemy łóżko zmienić w namiot tipi przy pomocy dwóch narzut czy koców. Dobra zabawa jest więc gwarantowana.Prawda, że te modele łóżka domek dla dziecka są niesamowite. Na koniec ma dla Was niespodziankę kod rabatowy do sklepu Edison. Z kodem: edinos50, łóżko kupicie 50 zł taniej. Kod obowiązuje tylko na zakup łóżek i jest ważny dla pierwszych 20 osób. Musicie się więc spieszyć, jeśli chcecie kupić produkt taniej.    
 
Bardzo małym dzieciom warto zapewnić dodatkowo więcej komfortu, wieszając nad ich łóżeczkami karuzele do łóżeczka