Plecak do przedszkola – ponad 30 propozycji do zerówki

plecak do przedszkola


Zbliżający się wrzesień to zawsze sygnał do zakupu nowego plecaka do przedszkola, szkoły i innych przyborów szkolnych. Każdy ma jednak inne potrzeby i wymagania. Dziecko idące pierwszy raz do przedszkola będzie potrzebowało innego plecaka, w przeciwieństwie do dorastającego nastolatka. Wybór nie jest łatwy, zwłaszcza przy tak dużej ilości modeli tornistrów oferowanych na rynku. 

Plecak dla przedszkolaka

Nie wszystkie placówki nakładają na dziecko wymóg przychodzenia z plecakiem do przedszkola. Bo co te dziecko miało by w nim nosić? Wszelkie materiały plastyczne są zapewniane przez oddział, książki i wyżywienie także. Buty i ubrana zastają w szatniach. Czy to oznacza, że maluszek nie potrzebuje plecaka do przedszkola? Oczywiście, że nie. Plecak z pewnością przyda się na różnego rodzaju wycieczkach szkolnych, czy w sytuacji, gdy maluszek zechce przynieść ulubioną zabawkę czy misia. Plecak dla przedszkolaka z racji swoich gabarytów idealnie sprawdzi się podczas zwykłego spaceru czy wyprawy na miasto, kiedy trzeba spakować kilka niezbędnych drobiazgów. 

plecak do przedszkola skip hop
 1)

Plecak do żłobka czy zerówki nie musi być duży. Czasami wystarczy plecak o wymiarach: 23 x 19 x 8 cm, aby zmieścić kanapkę, przekąski czy napoje. Poniżej kilka modeli, które są warte uwagi.


Plecak Skip Hop

Dużą popularnością cieszy się plecak do przedszkola Skip Hop, a wszystko to dzięki kolorowej i przyjaznej dziecku kolorystyce. Do wyboru mamy plecaki w kształcie zwierzątek: motylka, pieska, pszczółki, liska, sówki itp. Plecak posiada termoizoowane wnętrze, które pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury posiłków. Plecak łatwo można wyczyścić. 

plecak do przedszkola skip hop lisek
  1)

Dodatkowo, mamy też siateczkową kieszeń na pieniądze, klucze czy inne potrzebne rzeczy np. butelkę z napojem. Co najważniejsze, to plecak dla przedszkolaka z imieniem, dzięki specjalnie wyznaczonemu miejscu z łatwością możemy go podpisać. Mamy też rączkę, która pozwala na jego mocowanie np. na przedszkolnym wieszaku. Produkt nie zawiera PVC oraz jest w pełni zgodny z normami dotyczącymi bezpiecznego przechowywania żywności.

plecak skip hop

 

Pluszowy plecak dla przedszkolaka

Dzieci kochają misie. Ich przytulanie daje im poczucie rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa. A gdyby tak pójść o krok dalej i kupić do zerówki pluszowy plecak. Będzie nie tylko praktyczny, podczas przenoszenia potrzebnych rzeczy, ale będzie również bardzo mięciutki. Plecak wykonany jest z przyjemnego z dotyku materiału. Idealnie sprawdzi się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Plecaki BB-shop mają formę 3D i są bardzo puszyste. Swoim dresingiem przypominają plecaki do przedszkola Skip Hop, jednak są od nich o wiele tańsze. Posiadają regulowane ramiona, pokryte również miękkim materiałem, takim samym co reszta plecaka. Tutaj też królują wzory zwierzątek i mamy plecak miś, świnka, krówka, motylek, małpkę, pandę, rekina, słonia czy dinozaura. Wzornictwo zachwyca. 


 1)

Plecak do przedszkola Psi Patrol

Jednym z pomysłów na plecak są tornistry licencyjne, oparte o grafiki z popularnych i dobrze każdemu znanych bajek. Jedną z takich bajek jest Psi Patrol. Serial opowiada perypetię niestrudzonych psiaków, którzy wyruszają na ratunek osobom potrzebującym. Każde dziecko z pewnością zna chłopca o imieniu Ryder, oraz psiaków Marshalla, Chase’a, Rubble’a, Skye, Rocky’ego, Zumy oraz Skye. Mały fan będzie zachwycony takim plecakiem. Niestraszne mu będą żadne przedszkole przygody gdy drużyna z Psiego Patrolu będzie przy nim.
1)    

Plecak do przedszkola Świnka Peppa

Plecak ze Świnką Peppą idealnie sprawdzi się dla dziewczynek. Oprócz tytułowej świnki w serialu występują również Mama Świnka, Tata Świnka, brat George, Dziadek Świnka czy Babcia Świnka. Bohaterami są również przyjaciele Peppy: Owca Suzy, Królik Rebecca, Pies Danny, Zebra Zoe, Słonica Emily czy Kucyk Pedro. Przygody małej świnki są niesamowite i potrafią rozbawić do łez nawet osobę dorosłą, nic więc w tym dziwnego, że Peppa jest tak lubiana. 

plecak do przedszkola świnka peppa

W naszym zestawieniu plecaków nie może zabraknąć takich propozycji jak: plecak do przedszkola Myszka Miki czy plecak do przedszkola kraina lodu.