Prezent na chrzest dla chłopca - niebanalny upominek z personalizacją


Dzień Chrztu Świętego to niezwykłe wydarzenie w życiu dziecka, jak i całej jego rodziny. Tradycją jest obdarowanie maluszka upominkiem, który zazwyczaj otwierany jest przez rodziców po zakończeniu przyjęcia. Warto postarać się, aby Twój prezent na chrzest dla chłopca został zapamiętany na bardzo długi czas. Nie masz pomysłu jak tego dokonać? W tym artykule przedstawiamy pamiątki z okazji chrztu świętego, które dzięki personalizacji staną się dla dziecka niespodzianką na całe życie.


Co kupić na chrzest?

Bez wątpienia zaproszenie na chrzest w roli matki lub ojca chrzestnego to ogromny zaszczyt. To dowód na to, że rodzice dziecka darzą Cię ogromnym zaufaniem. Tradycją jest, że matka i ojciec chrzestny dbają o odpowiednią oprawę uroczystości w Kościele. Wiesz, że szatka, czy świeca to również pamiątka chrztu? Warto jednak przygotować je wcześniej, oczywiście z personalizacją! Chrzest Święty nie jest tajemnica dla sklepu ePrezenty.pl. W ich szerokiej ofercie znajdziesz wspomniane świece i szatki, które ozdobione imieniem malca będą niepowtarzalne. To świetny pomysł na prezent z okazji chrztu świętego.
kartka-na-chrzest

Prezent na chrzciny dla chłopca to nie tylko pamiątka rzeczowa. Bardzo często rodzice chrzestni przygotowują również upominek finansowy. W dobrym guście jest przekazanie go w piękny sposób. Oferta sklepu ePrezenty.pl przepełniona jest w kartki na chrzest z personalizacją. Znajdziesz tutaj ręcznie robione, jak i te tradycyjne drukowane. Nawet najbardziej klasyczne prezenty na chrzest możesz ozdobić w nowoczesny i niezapomniany sposób.

srebrny-obrazek-na-chrzest

Jaki prezent na chrzest?

Podobnie jak rodzice chrzestni również i dziadkowie stoją przed wyborem jedynego w swoim rodzaju upominku. Chcą oni, aby ich prezent na chrzest dla chłopca był niepowtarzalny. W końcu kto, jak nie oni rozpieszczają swoich wnuków. Najlepsza pamiątka chrztu od dziadków to taka, która swoim charakterem nawiązuje do wiary i religii.  

zestaw-szatka-i-świeca-do-chrztu-z-imieniem

Biblia dla dzieci to pomysł idealny, który warto ozdobić personalizacją. Bezpośrednio na okładce sklep ePrezenty.pl wykonuje trwały i kolorowy nadruk z imieniem, datą i dedykacją. Piękne ilustracje podkreślą dzień, jakim jest chrzest święty. Także srebrny obrazek z grawerem znakomicie sprawdzi się, jako prezent na chrzest dla chłopca. Wizerunek maluszka i aniołka, czy Matki Boskiej z Dzieciątkiem będzie sakralną pamiątką na całe życie. Taki prezent na chrzest przetrwa wiele lat i zawsze będzie tym najmilej wspominanym.
biblia-dla-dzieci-na-chrzest
 
Jak widzisz prezenty na chrzciny dla chłopca mogą występować w pięknym, a zarazem nowoczesnym wydaniu. Kluczem do sukcesu jest personalizacja, którą w pełni proponuje sklep ePrezenty.pl. Gwarantujemy, że w ich ofercie znajdziesz swój prezent na chrzest.