Kolczyki Berska – różnorodność wzorów i kolorów

kolczyki berska

Kolczyki towarzyszą kobietom od wieków. Niektóre Panie zakładały je już kilkaset lat przed narodzeniem Chrystusa. W czasach starożytnych nie tylko pełniły funkcję estetyczną, ale również określały przynależność do danej grupy społecznej. Dziś znane są na całym świecie, bez względu na kulturę czy wyznawaną religię. Przykładem są, chociażby kolczyki Bershka, które cieszą się dużą popularnością.


Kolczyki Berska na co dzień i od święta

Kolczyki są nieodłącznym elementem każdej stylizacji. Cechują się niezwykłą uniwersalnością, dzięki temu, że doskonale podkreślają codzienny strój, jak i bardziej elegancki. Różnorodność modeli kolczyków może niekiedy przetłoczyć. Strony internetowe z biżuterią czy stacjonarne sklepy jubilerskie wprost zasypują swoimi propozycji. Można kupić kolczyki wykonane ze złota, srebra czy innym metali np. żelaza, cynku czy mosiądzu. Najczęściej są to mieszanki kilku różnych tworzyw, które wpływają na trwałość i elastyczność biżuterii. Warto przed zakupem sprawdzić skład. W przypadku srebra czy złota będzie on określony próbami. Kolczyki mogą mieć klasyczne odcienie, jak i bardziej ekstrawaganckie. Mogą mieć barwę czarną, brązową, fioletową czy niebieską, jeśli srebro zostanie nasączone oksymem. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.Komplet kolczyków Bershka

Marka Bershka w ofercie ma produkty skierowane do wymagających młodych odbiorców, co nie oznacza, że osoby dojrzałe nie znajdą nic dla siebie. Biżuteria tworzona jest w oparciu o najnowsze trendy i modę. A nowe produkty wprowadzane są do sklepu w jak najkrótszym czasie, aby sprostać co raz to nowym wymaganiom klientów. Zaletą kolczyków bershka jest ich przystępna cena. Komplety kolczyków można kupić już od kilkudziesięciu złotych, co gwarantuje, że nawet z niewielkim budżetem, możemy kupić produkt idealnie wpasowujący się w nasz styl ubierania. Wynika to przede wszystkim ze składu produktów. Kolczyki wykonane są w głównej mierze ze stopów metali nieszlachetnych tj. żelaza, cynku czy mosiądzu.


W ofercie dostępne są kolczyki na sztyfcie, najczęściej występujące z zatyczką tzw. barankiem bądź korkiem silikonowym. Uzupełnione kolorowymi akcentami w postaci kamienia szlachetnego sprawdzą się idealnie w przypadku młodych dziewczyn. Bershka to również kolczyki dla eleganckich kobiet. Wystarczy wybrać kolczyki gustowne i eleganckie. Można zdecydować się na kolczyki ozdobione perłami, kamieniami sworskiego czy też innymi wartościowymi kamieniami szlachetnymi. Dostępne są zarówno kolczyki wiszące, z zawieszkami, jak o różnych niesymetrycznych kształtach.