Jak zabezpieczyć drzwi samochodu przed obiciami?

Wgniecenia czy odpryski na drzwiach samochodów to bardzo częsta sytuacja, zwłaszcza wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wąskimi miejscami parkingowymi. Ludzie, którzy parkują obok nas, bardzo często nie zwracają uwagi, jak szeroko otwierają drzwi. Nietrudno o uszkodzenia. Zabezpieczenie drzwi samochodowych przed obiciem jest więc koniecznością, jeśli mamy nowy samochód lub zwyczajnie zależy nam na jego estetycznym wyglądzie. Podpowiadamy, jak zrobić to dobrze i niewielkim kosztem.


Listwy ochronne na drzwi samochodowe

Do niedawna listwy ochronne umieszczane były na drzwiach praktycznie każdego modelu samochodu. Kilka lat temu, coraz więcej producentów zaczęło rezygnować z takiego rozwiązania. Naszym zdaniem, nie słusznie, bo listwy boczne doskonale chronią drzwi samochodu przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniem przez drzwi innego samochodu, który zaparkuje obok nas. Poza tym takie listwy są estetyczne, nadają niebanalnego wglądu auto. Do tego są bardzo łatwe w montażu, a co najważniejsze nie kosztują zbyt dużo. Znajdziesz je w sklepie na platformie allegro u sprzedającego CHROM_AUTO.

Dzięki listwom zamontowanym w odpowiednich miejscach (boku samochodu, zderzaku, na błotniku) będziemy mogli uniknąć większości uszkodzeń na powierzchniach samochodu. Z pewnością pozwoli nam to na zaoszczędzeniu nie potrzebnego stresu, ale również wydatków związanych z naprawą lakierniczą. 
 
jak zabezpieczyć drzwi samochodu przed obiciem

Listwy samochodowe to nie tylko ochrona

Listwy samochodowe mają też inne zastosowanie niż tylko ochronne, pomagają ulepszyć pojazd w sposób zrównoważony i nadać mu oryginalnego charakteru. Nie jest to możliwe bez ozdobnych, chromowanych pasków. Niezależnie od tego, jaki posiadamy samochód, dzięki odpowiedni akcesoriom możemy sprawić, że pojazd będzie wyglądał bardzo dobrze i będzie odpowiednio chroniony.  W sklepie www.chromeauto.eu dostępne są listwy na drzwi, okna, tylną klapę czy zderzak. Można wybrać eleganckie warianty z chromu czy aluminium, które nie będą wyglądały kiczowato. Odpowiednio dobrana listwa może sprawić, że samochód zyska  indywidualnego charakteru. 

Możesz wybierać spośród różnych listew, ale zanim zdecydujesz się na zakup, upewnij się, że wybierasz wykończenie, które będzie jak najbardziej kompatybilne z pojazdem. Zapytaj o sposób wysyłki. Przesyłka z tego typu elementami powinna być perfekcyjnie zabezpieczona, aby listwy nie uszkodziły się podczas transportu. Poszukaj zaufanego sprzedawcy, który udzieli Ci właściwych wskazówek.