Prezent dla dorosłego syna – inspiracje pod choinkę i nie tylko


Święta to wyjątkowy czas kiedy obdarowujemy się upominkami. Wspaniale gdy osoba cieszy się z tego co otrzymała. O ile wybór prezentu na rocznicę, dla żony, męża nie nastręcza większego problemu, to już zakup prezentu dla dorosłego syna stanowi nie lada wyzwanie. Gdy był dzieckiem, wszystko było łatwiejsze, w dorosłym życiu jego upodobania się naturalnie zmieniły, co nie ułatwia decyzji. Czy z tego powodu warto rezygnować z prezentu? Oczywiście, że nie, specjalnie dla Was przygotowaliśmy garść inspiracji prezentowych idealnych dla dorosłego już syna.

Prezent w postaci emocji

Wiele osób boi się zwyczajnie kupować prezentu, bo myśli, że nie wpasuje się w gust danej osoby. Rzeczywiście tak jest, że z wiekiem nabywamy pewnych określonych upodobań, które trudno już na zmienić. Poza tym osoby dorosłe, które już pracują, same kupują sobie większość rzeczy, które potrzebują. Warto wtedy postawić nie tyle na prezent rzeczowy, a podarunek w postaci przeżyć. Taki prezent dostarcza niezapomnianych emocji i wspomnień na długie lata. 

Duży wybór takich prezentów na święta znajdziemy na stronie prezentmarzen.com. Dodatkowo teraz możemy skorzystać z promocji 100% zwrotu na drugi produkt - szczegóły -  prezentmarzen.com/promo/100procent/


- za kierownicą samochodu

Większość mężczyzn również w życiu dorosłym interesuje się motoryzacją. Niektórzy twierdzą, że nadal bawią się samochodami, tylko teraz większymi modelami. Można więc wybrać prezent, dzięki, któremu spełnimy motoryzacyjne marzenia. Wybór jest naprawdę duży. Może być to jazda off Road autem terenowym po leśnych bezdrożach w bardzo wymagających warunkach. Czy też przejażdżka za kierownicą jednego z luksusowych samochodów, takich jak: Lamborghini Gallardo, Ferrari Italia, Ford Mustang, Aston Martin DB9 czy Porsche 911. Dostępna jest też jazda za kierownicą szybkiego bolidu. Jazda Ariel Atom odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na terenie jednego z torów wyścigowych na terenie Polski. 

  

- atrakcje w powietrzu

Jeśli wiemy, że nasz dorosły syn jest miłośnikiem sportów ekstremalnym, z pewnością ucieszą go prezenty, które dostarczą mu solidnej dawki emocji. Dużą popularnością cieszą się skoki z wysokości - skok na bungee, dream jump oraz skoki ze spadochronem. Można też wybrać lot awionetką, paralotnią czy szybowcem. Świetnym prezentem będzie też lot w tunelu aerodynamicznym, gdzie podczas którego będzie można poczuć uczucie swobodnego unoszenia całego ciała przez powietrze. Dzięki bogatej ofercie z łatwością można dopasować atrakcje w powietrzu dla swojego dziecka i podarować mu niezapomniane emocje dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.


- w wodzie

Prezent związany z atrakcjami wodnymi to idealny wybór dla wszystkich miłośników aktywności w wodzie. Wybór atrakcji wodnych jest tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dla syna można wybrać rejs jachtem lub łodzią motorową. Na taką przejażdżkę można zabrać także inne osoby towarzyszące np. dziewczynę czy kumpli. Świetnym wyborem będzie też spływ kajakowy o różnych stopniach trudności czy lekcje nurkowania, kursy żeglarskie i windsurfing. Można też pokusić się  o vouchery na ekstremalne sporty wodne takie jak wakeboarding czy flyboard

  

- prezenty w postaci przeżyć militarnych

Każdy wielbiciel militariów marzy o tym, aby spróbować własnych sił na strzelnicy. Możliwe jest to podczas strzelania na strzelnicy z broni różnego typu pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Oprócz nauki strzelania z broni krótkiej można też się pokusić o kursy strzelania z broni maszynowej, kałasznikowa, a nawet rewolweru. Wizyta na strzelnicy to doskonała zabawa. Prawdziwym ekstremalnym przeżyciem będzie również jazda pojazdem militarnym: czołgiem, gąsienicową haubicą czy wozem bojowym.

Gra w laserowy paintball to doskonały prezent dla dorosłego syna, który mimo upływu lat kocha różnego rodzaju gry. Ma postać taktycznych rozgrywek w fizycznym świecie, tworzonych na żywo przez uczestników gry.