Herstory Avon woda perfumowana - moja opinia


Wiele z Was pewnie doskonale zna markę Avon. To nie tylko kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, paznokci, ale również cała paleta produktów do makijażu i perfumy. W mojej kosmetyczce ma kilka rodzajów perfum od Avon. Nie tylko są bardzo uniwersalne, pięknie pachną, ale również można je kupić dysponując niewielkim budżetem. Jednym z produktów, które chcę Wam polecić jest woda perfumowana Herstory Avon. Oto moje opinie.
 
Długo zastanawiałam się jak opisać Wam ten zapach. Jest w nim coś niesamowitego, innego od tych zapachów, które można spotkać na drogeryjnych półkach. Niestety czasem jest tak, że perfumy są dość przewidywalne, nie czym się nie wyróżniają. Mamy wrażenie, że gdzieś już się z nimi spotkaliśmy. Nie przywołują szczególnych emocji czy skojarzeń. Z Herstory od Avon jest inaczej. To wyjątkowe połączenie woni kwiatu irysa, aromatu różowego pieprzu, oraz ziemisto-drzewnego zapachu paczuli, które zaskakuje. 
 

Zapach jest bardzo wyrafinowany, a jednocześnie niezwykle lekki. Gdy go czuję, nam przed oczyma elegancką kobietę, która jest pewna siebie, zadowolona z życia, z tego co osiągnęła. Zapach jest mimo wszystko wyznacznikiem naszego charakteru. Odpowiednio dobrany oddaje go i w pewien sposób uzupełnia. Herstory podkreśla siłę drzemiącą w każdej kobiecie, jej inteligencję, wdzięk i urodę. 
 
Woda perfumowana Herstory od Avon sprawdzi się idealnie na formalne wyjścia: na randkę, imprezę, weselę czy inne przyjęcie. Będzie stanowiła idealne uwieńczenie wizytowej kreacji. Jest swoistą kwintesencją kobiecości. Nie należy do zapachów mdłych, przesłodzonych czy duszących. Nie jest też mydlany. To zapach dojrzały w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Dla mnie po prostu jest idealny. Chciałoby się go zatrzymać na dłużej, choć ma się świadomość, że gdzieś on uleci, z czasem się rozwieje. Mimo wszystko mam wrażenie, że jest dość trwały i bardzo go długo czuję na swojej skórze. Czytając opinie na temat Herstory od Avon nie tylko mnie urzekł ten zapach. Z pewnością będą do niego wracać i już nie mogę doczekać się lata, gdy założę swoje ulubione sukienki. Ten zapach będzie do nich idealny.

 
W Avon możemy znaleźć jeszcze inne ciekawe kompozycje zapachowe. Jednym z moich ulubionych zapachów jest też Avon Little Black Dress. Idealny na co dzień oraz wieczór. Jeśli kochacie perfumy i inne kosmetyki marki Avon możecie same zostać konsultantkami - szczegóły znajdziecie na avkonto.pl. Możecie przy okazji zarobić na sprzedaży produktu AVON swoim najbliższych i znajomym. Jako konsultantka AVON możesz dla siebie zamawiać produkty z rabatem aż do 45% – bez zobowiązań, kiedy tylko chcesz wraz z darmową dostawą. Myślę, że warto spróbować. Praca konsultantki jest pracą dodatkową, która nie jest zobowiązująca. Tak naprawdę można wykonywać ją w czasie wolnym, tak przy okazji.
 
 
Koniecznie odwiedźcie też strony, aby dowiedzieć się szczegółów: