Najmodniejsze stroje kąpielowe na rok 2021


Wiosna to dobry moment, aby rozejrzeć się w ofercie sklepów i wybrać dla siebie nowy kostium kąpielowy. Dlaczego trzeba robić to tak wcześnie? Bo właśnie wiosną jest największy wybór ciekawych modeli. Później na sklepowych półkach jest już niewiele kostiumów kąpielowych, trudniej znaleźć model, który odpowiada naszym preferencjom.Jak znaleźć najlepsze stroje kąpielowe?


Najlepsze stroje kąpielowe jednoczęściowe
Strój jednoczęściowy to pierwszy model, który warto wziąć pod uwagę. W takich kostiumach świetnie prezentują się praktycznie wszystkie kobiety. Strój jednoczęściowy zakryje mankamenty figury, które sprawiają, że kobieta nie czuje się zbyt pewnie na plaży. Odpowiedni krój podkreśli natomiast najpiękniejsze atuty, na przykład ładny biust, długie nogi czy piękne plecy. Modele jednoczęściowe są teraz na tyle popularne, że można wybierać spośród bardzo wielu ciekawych. Pojawiają się kroje, które posiadają ciekawy dekolt, szyte są z kolorowych tkanin. Dobrym wyborem będzie też prosty i minimalistyczny strój w kolorze czarnym lub białym. Taka rzecz świetnie wygląda do plażowych stylizacji.

Kostiumy kąpielowe dwuczęściowe
Bikini to model, które wybierają kobiety chcące zaprezentować na plaży piękne ciało lub po prostu opalić się równomiernie. Nie da się ukryć, że strój jednoczęściowy w tym drugim przypadku jest pewnym utrudnieniem. Jeżeli chodzi o kostium dwuczęściowy, współcześnie modne są różne stroje. Wybierając dla siebie nowe bikini, warto zwrócić uwagę między innymi na krój miseczek biustonosza. Dla kobiet o drobnym i jędrny biuście świetnym wyborem będzie bikini, w którym miseczki stanika mają kształt trójkątny. Jeżeli pani chce powiększyć biust wizualnie, może sięgnąć po górę, która posiada fiszbiny i usztywnienia. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chce się osiągnąć.

 

dziewczyny w strojach kąpielowych na plaży


Majtki od bikini
Baczną uwagę trzeba zwrócić również na majtki od kostiumu kąpielowego. Obecnie najpopularniejsze są takie, które posiadają raczej wysoki stan, ale jednocześnie są mocno wycięte, dzięki czemu eksponują nogi i pachwiny. Takie modele wydłużają optycznie sylwetkę, dlatego świetnie sprawdzają się nawet dla kobiet, które mają krótkie nogi. Warto pamiętać o tym, że na plażę zakładamy coś więcej niż tylko strój kąpielowy. Plażowe stylizacje, w których wykorzystuje się na przykład narzutki, ciekawe koszyki i torby plażowe oraz dodatki, takie jak biżuteria czy okulary przeciwsłoneczne, robią latem furorę. Jeśli w tym roku planuje się spędzać czas na plaży, warto kupić sobie właśnie takie elementy, dzięki którym będzie można tworzyć kompletny plażowy look.