Koszulka na dzień ojca - oto TOP 5 pomysłów, które zachwycą każdego tatę

23 czerwca to wyjątkowy dzień w roku i okazja, aby okazać tacie swoją miłość i wdzięczność. Oprócz życzeń warto wręczyć ojcu drobny upominek, który będzie miłą pamiątką na wiele lat. Dobrym pomysłem na prezent są spersonalizowane koszulki na Dzień Taty, gdyż nie tylko mają osobisty charakter, ale także stanowią praktyczny gadżet. Nie wiesz jaki wzór wybrać? Sprawdź nasze TOP5 propozycji!


Koszulka na Dzień Ojca – hit czy kit?

Znalezienie odpowiedniego prezentu często stanowi problem, zwłaszcza gdy chcesz wręczyć coś wyjątkowego. Jeżeli dodatkowo zależy Ci na tym, aby upominek miał wymiar praktyczny, a jednocześnie niósł za sobą wartość sentymentalną, wtedy sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. W takim przypadku niezastąpiona będzie koszulka z nadrukiem dla taty, której możesz nadać osobistego charakteru. Spersonalizowana odzież jest obecnie bardzo modna, dlatego z T-shirt z pewnością będzie chętnie noszony. 


Gdzie kupić koszulkę na Dzień Ojca?

Spersonalizowane gadżety są dostępne w wielu sklepach, ale najlepszym rozwiązaniem jest kupić bluzkę prosto od producenta. Wykonywaniem koszulek z nadrukiem dla taty zajmuje się np. drukarnia internetowa MegaKoszulki. Na stronie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych wzorów, które możesz dodatkowo zmodyfikować. Firma udostępnia bowiem specjalny kreator, gdzie stworzysz od podstaw T-shirt na Dzień Ojca lub spersonalizujesz gotowy projekt. Wybraliśmy dla Ciebie TOP5 wzorów, na które warto zwrócić uwagę.

1. Koszulka dla Super taty

Pierwszą propozycją jest zabawny T-shirt na Dzień Ojca z napisem „Super stary”. Tekst ma charakterystyczną czcionkę nawiązującą do kultowej serii „Gwiezdne Wojny”, co dodatkowo urozmaica wzór. Taka koszulka dla super taty będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli Twój ojciec ma duże poczucie humoru i dystans do siebie.

2. Koszulka na Dzień Ojca od córek

Kolejną bluzką, która zasługuje na uwagę, jest ten model. Koszulka z nadrukiem dla taty nawiązuje stylistycznie do popularnej whisky Jacka Danielsa. Ponadto widnieje na niej napis „Cudny tata Krzysztof, bohater w kapciach, idealny miks żarcików i opiekuńczości”. Tekst możesz zmodyfikować w kreatorze lub zlecić to zadanie drukarni. Ten model będzie doskonałym pomysłem na koszulkę na Dzień Ojca od córek, którą wręczysz jako wspólny prezent wraz z rodzeństwem.

3. T-shirt na Dzień Ojca z napisem

Najbardziej osobisty charakter mają prezenty, które są tworzone z myślą o konkretnej osobie. 3 miejsce naszego TOP5 zajmują więc koszulki na Dzień Ojca z napisami. W ofercie drukarni znajdziesz wiele propozycji z ciekawymi hasłami, takimi jak np. „Tata to pierwszy bohater syna oraz pierwsza miłość córki” lub „Ten tata wymiata”. W kreatorze możesz stworzyć własny napis, zawierający np. ulubione powiedzenie Twojego ojca.

4. Śmieszna koszulka na Dzień Taty

Kolejne miejsce w naszym zestawieniu zajmuje ten T-shirt na Dzień Ojca z napisem „Tak wygląda najwspanialszy tata na świecie”. To doskonały pomysł na prezent, gdyż nadruk jest zabawny, a jednocześnie ma osobisty charakter. Wręczając taką koszulkę swojemu ojcu, możesz mieć pewność, że nie tylko się ucieszy, ale także wzruszy.

5. Spersonalizowana koszulka na Dzień Taty

Ostatnią naszą propozycję jest spersonalizowany T-shirt ze zdjęciem. Wybierz z rodzinnego archiwum ulubioną fotografię i wykorzystaj ją jako nadruk na koszulce. Dla urozmaicenie możesz dodać krótki napis, dzięki czemu koszulka na Dzień Ojca będzie miała wartość pamiątkową. 

* Artykuł sponsorowany