Ogrodzenie panelowe cena, koszt

Ogrodzenie posesji w dzisiejszych czasach jest niemalże koniecznością, niezależnie od tego, czy chodzi o ogrodzenie tymczasowe czy stałe. To wiąże się z określonymi kosztami. Chcąc się upewnić czy posiadamy odpowiednie fundusze, musimy jeszcze przed przystąpieniem do realizacji sporządzić kosztorys. Jednym z najtańszych, a razem najprostszych w montażu ogrodzeń jest ogrodzenie panelowe. Sprawdźmy, jaka jest cena ogrodzenia panelowego. Ile kosztuje montaż ogrodzenia panelowego?

Ogrodzenie panelowe cena

Cena jednego metrowego panelu o wysokości ok. 100 cm wynosi około 40 zł. Z montażem bez podmurówki – 52 zł za metr. To naprawdę niewiele w porównaniu z ceną ogrodzenia wykonywanego z przęseł. Musimy jednak pamiętać, że to ceny wyjściowe i nie możemy tylko na nich bazować. Dużo zależy bowiem od samych przetłoczeń oraz wysokości ogrodzenia, a także od tego czy ogrodzenie będzie posiadało podmurówkę czy też nie. W standardowej ofercie dostępne są też panele:

  • przetłaczane 3D oraz panele 2D,
  • średnicy prętów Ø 4,0 lub Ø 5,0 mm
  • wysokości od 100 cm do 230 cm,
  • w wariantach kolorystycznych: czarnym, antracytowym, brązowym czy zielonym. 

To wszystko wpływa na cenę.

Tanie ogrodzenia panelowe cennik

Ogrodzenia możemy zamówić w postaci samych przęseł bądź wraz ze słupkami, podmurówką oraz odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Otrzymujemy wówczas cały gotowy systemem ogrodzenia panelowego. Istnieje więc bardzo wiele czynników, które wpływają na koszt ogrodzenia panelowego. Wiele firm nie podaje cennika na swojej stronie. Tanie ogrodzenia panelowe cennik dostępny jest po kontakcie z firmą, gdyż to wymaga indywidualnego oszacowania ceny. Każde ogrodzenie będzie inne, inne będą więc koszty. Najlepiej jeśli już znamy poszczególne parametry naszego ogrodzenia, poprosić o fachową wycenę.

Na stronie https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/ otrzymamy darmową wycenę. Wystarczy wypełnić formularz ofertowy bądź też bezpośrednio skontaktować się z firmą telefonicznie. Po przedstawieniu naszych wymagań dotyczących ogrodzenia panelowego, wykwalifikowani eksperci dokonają szczegółowej wyceny, dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb. Dowiemy się ile w naszym wypadku będzie wynosił montaż ogrodzenia panelowego cena czy kompletne ogrodzenie panelowe z podmurówką cena. Warto skorzystać z takiego rozwiązania. To nic nie kosztuje, a rozwieje nasze wątpliwości. Ogrodzenie dostarczane jest na terenie całego kraju. Bez problemu możemy dokonać zamówienia. Nie ogranicza nas lokalizacja naszej działki.

 

  * wpis we współpracy z ogrodzeniepanelowe.pl