Prezent na 18 dla dziewczyny - propozycje


Osiemnaste urodziny w życiu każdej nastolatki to wyjątkowe wydarzenie. To czas, kiedy wchodzi się w dorosłość. Powodów do ekscytacji jest wiele – można już przystąpić do egzaminu na prawa jazdy, głosować, otrzymać dowód osobisty czy legalnie kupić mocniejszy trunek. Oczywiste jest, że 18 obchodzona jest w sposób szczególny przez każdego z nas. W tym dniu nie może zabraknąć prezentów, które są swoistym ukoronowaniem uroczystości. Dlatego inspirujemy was, jaki prezent na 18 dla dziewczyny kupić, aby było on trafiony i dobrze odebrany.

# 1 Biżuteria

Biżuteria to jeden z klasycznych prezentów, który sprawdzi się na różne okazje. Może mieć bardziej zobowiązujący charakter bądź nie, w zależności od stopnia zażyłości relacji. Na 18 warto wybrać łańcuszek z zawieszką, kolczyki czy bransoletkę. Kolczyki w lekkiej formie, będą odpowiednim podarunkiem dla młodej kobiety, która rozpoczyna dorosłe życie. Biżuteria z grawerem z czasem stanie się wyjątkową pamiątką, która będzie służyć przez długie lata. Klasyczne zestawy nigdy nie wychodzą z mody i nie tracą na swojej wartości. Możemy być pewni, że taki prezent wyrazi nasze zaangażowanie w stosunku do osoby obdarowanej, ucieszy ją i zaskoczy. Do wyboru są modele o minimalistycznych wzornictwie, jak i te bogato zdobione z kamieniami szlachetnymi. Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujemy, bo tylko on nas ogranicza podczas wyboru biżuterii na prezent. 
 
biżuteria na prezent na 18
 

# 2 Kosz prezentowy

Prezent na 18 dla dziewczyny musi charakteryzować się elegancją i niepowtarzalnością. Dobrze gdy wywoła efekt zaskoczenia i szczerej radości. Jeśli zależy nam na czymś naprawdę ekskluzywnym, warto wybrać efektowne kosze prezentowe. Zestawy prezentowe są pięknie zapakowane w różnego rodzaju pudełka dekoracyjne, skrzynki drewniane czy plecione koszyki z wykliny. Pełne są unikatowych produktów, które trudno znaleźć na sklepowych półkach. To towary marki premium, pieczołowicie wyselekcjonowane i dobrane tematyczne, w taki sposób, aby tworzyć harmonijną całość. W klasycznej wersji kosza prezentowego mogą znaleźć się wyborne słodycze, aromatyczne mieszanki herbat, kawy mielone, ziarniste, ręcznie wyrabiane konfitury czy mocne trunki. Na rynku dostępne są zestawy prezentowe z kosmetykami do pielęgnacji ciała, uroczymi filiżankami czy innymi efektownymi bibelotami. 

# 3 Prezenty pełne emocji

Upominki na urodziny mogą przybrać bardziej niematerialną formę, co wcale nie oznacza, że będą mniej efektowne i nie spełnią swojej funkcji. Bez wątpienia 18 to wyjątkowa okazja, którą warto przeżyć w nietypowy sposób. Doskonale widać to na przykładzie prezentów w postaci przeżyć. Jeśli Twoja dziewczyna jest osobą bardzo aktywną fizycznie i lubi ekstremalne doznania, na pewno ucieszy się z prezentu w postaci lotu paralotnią, motolotnią, awionetką czy lotu balonem. Musimy tylko pamiętać, aby wybrane aktywności, były zgodne z osobowością i temperamentem osoby obdarowanej. Tylko takie prezenty zostaną w pamięci na długu i będą częścią pozytywnych wspomnień. Oryginalny pomysłem z pewnością pozwoli Ci się wyróżnić i zostać zauważonym. 

pobyt w spa prezent na 18 dla dziewczyny

# 4 Vouchery do SPA

Każda dziewczyna lubi wyglądać pięknie i być doceniana z tego powodu. Dbanie o kondycję swojego ciała i ducha leży w naturze pań, które przyciągają płeć przeciwną swoją zmysłowością i delikatnością. W takim przypadku idealnym prezentem na 18 dla dziewczyny może okazać się dzień w SPA, voucher na masaż relaksacyjny, na zabieg manicure czy relaks w strefie saun. Dbając o piękno swojej ukochanej, dajesz jej najpiękniejszy z możliwych prezentów. Zyskasz zadowoloną i zadbaną partnerkę, która z pewnością odwdzięczy Ci się swoim zainteresowanie i troską. Taki prezent to wymarzony upominek dla każdej dziewczyny, która wchodzi w dorosłe życie, pełne różnorakich wyzwań. Harmonia i spokój ducha są tak samo ważne jak piękny wygląd. Pobyt w strefie SPA zapewni jej regenerację sił witalnych i umysłowych.
 

# 5 Sesja zdjęciowa

To kolejnym pomysł na oryginalny i kreatywny upominek, który z pewnością spodoba się każdej dziewczynie. Wiele dziewcząt marzy o pięknych zdjęciach, ale tylko niektóre decydują się na udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Powody są różne, czasami to ograniczenia finansowej a czasami zwykła nieśmiałość. Jedno jest pewne piękne fotografie w wyjątkowej scenerii, będą niezapomnianym prezentem. Taka sesja nie tylko uświadomi kobiecie, jak bardzo jest piękna, ale również pozwali stać się jej silniejszą i pewną siebie. To doskonała niezobowiązująca zabawa, która będzie przedłużeniem dnia urodzin. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, sesja może mieć charakter bardziej artystyczny czy romantyczny. 

prezent na 18 kwiaty

# 6 Plakat z karykaturą

Prezent na urodziny wcale nie musi mieć poważnego charakteru. Jeśli uznamy, że na prezenty stylowe mamy jeszcze czas, warto pokusić się o coś zabawnego z humorystycznym akcentem. Z pewnością takim upominkiem będzie obraz bądź plakat przedstawiający portret osoby obdarowanej w sposób komiczny i śmieszmy. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, aby kogoś upokorzyć czy wytknąć mu jego słabości i niedociągnięcia, ale aby rozweselić i rozśmieszyć do łez. Dużo zależy od poczucia humoru danej osoby. Jeśli dziewczyna kocha żartować, wszędzie jest jej pełno i jest duszą towarzystwo, możemy być pewni, że taki prezent z pewnością trafi w jej gust i zostanie właściwie odebrany. Plakat czy obraz tworzony jest przez profesjonalnego grafika – artystę na podstawie wcześniej przesłanego zdjęcia. 

# 7 Gadżety, jako prezent na 18 dla dziewczyny

W sieci jest mnóstwo sklepów mających w swojej ofercie różnego rodzaju prezenty w postaci gadżetów na osiemnaste urodziny. Mapy zdrapki, kubki o oryginalnym kształcie i napisach, akcesoria do telefonu, magnesy czy breloki – mogą być ciekawym upominkiem, jeśli szukamy czegoś drobnego, co można podarować. Należy się jednak dobrze zastanowić, czy taki prezent zostanie dobre odebrany. Może ktoś uznać taki upominek za bezwartościowy bubel, który szybko wyląduje gdzieś zapomniany na dnie szafy. Trzeba zastanowić się nad funkcjonalnością i użytecznością prezentu. Czy rzeczywiście będzie on zaspokajał potrzeby bliskiej nas osoby? Każda dziewczyna lubi czuć się zauważona i doceniona. Czy gadżet na 18 w tym nam pomoże? A może to tylko bezwartościowy, marketingowy upominek? Decyzje już musicie podjęć sami.