Gramatyka. Karty pracy w szkole i w domu dla klasy 2-3 - recenzja

gramatyka karty pracy w szkole i w domu

Nauka gramatyki nie musi być nudna! "Gramatyka. Karty pracy w szkole i w domu dla klas 2-3" wydawnictwa Greg to przepełniony kolorami i ciekawymi zadaniami zestaw, który ułatwi uczniom opanowanie tajników języka polskiego. Karty pracy zawierają zestawy ćwiczeń zgodne z podstawą programową i mogą być wykorzystywane zarówno na lekcjach, jak i indywidualnie w domu przez uczniów klas 2-3 szkoły podstawowej oraz starszych.

Publikacja odznacza się różnorodnością ćwiczeń. Spis treści obejmuje szeroki zakres zagadnień gramatycznych, od podziału wyrazów na sylaby po interpunkcję. Różnorodność ćwiczeń gwarantuje brak nudy, a przemyślana struktura i kolorowe ilustracje zachęcają do samodzielnej nauki.

Gramatyka na reszcie staje się przystępna i zrozumiała. Reguły i wskazówki towarzyszące zadaniom budują pewność siebie i zapewniają solidną podstawę wiedzy. Autorka zadbała o to, aby ćwiczenia były interesujące i angażujące.

 


Wygodna forma książki zachęca do regularnej pracy. Każda karta to niewielki wysiłek, który nie przytłacza, a ułatwia zapamiętanie i utrwalenie niezbędnych na klasówkach wiadomości. Możliwość wyrwania karty i rozwiązania jej w domu lub skopiowania dla uczniów w szkole czyni ten zestaw uniwersalnym narzędziem edukacyjnym.

"Gramatyka. Karty pracy dla klas 2-3" to niezbędny element edukacji każdego młodego odkrywcy języka polskiego. Polecamy ten zestaw zarówno do użytku w szkole, jak i w domu.Zalety kart pracy:
  • Różnorodność ćwiczeń: Publikacja zawiera różne rodzaje ćwiczeń, które angażują uczniów i pomagają im utrwalić wiadomości gramatyczne.
  • Przejrzystość: Ćwiczenia są jasno i zwięźle sformułowane, co ułatwia ich zrozumienie.
  • Atrakcyjna forma: Karty są kolorowe i zawierają ilustracje, które zachęcają uczniów do nauki.
  • Możliwość samodzielnej pracy: Uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać ćwiczenia w domu, co pozwala im na utrwalenie wiadomości w swoim tempie.

Gramatyka. Karty pracy w szkole i w domu" wydawnictwa Greg to dobra pozycja dla uczniów klas 4-8, którzy chcą utrwalić wiadomości gramatyczne. Ćwiczenia są przejrzysta, zawierają różnorodne zadania atrakcyjne wizualnie.

Dodatkowe informacje:
Wydawnictwo: Greg
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 128
Format: 16x23 cm
Cena: ok. 20 zł 

 

 

 

#materiałsponsorowany