Przepis na grę wstępną

 
Jak wygląda dobra gra wstępna? Jak długo powinna trwać, by obie strony były usatysfakcjonowane – pięć minut, dziesięć, godzinę, a może cały dzień? Czy jest na nią jakiś jeden, uniwersalny przepis, który sprawdza się zawsze? Pytania o najlepszą grę wstępną pojawiają się niemal zawsze, gdy na horyzoncie zjawia się obiekt pożądania. Na początkowym etapie związku rozmowa o wzajemnych preferencjach zdaje się zbyt mocno uchylać rąbka tajemnicy… Jakie sposoby na grę warto przetestować? 
 

„Niewinny” flirt 

Chociaż nie ma uniwersalnego przepisu na doskonałą grę wstępną, istnieje sporo sposobów, które pomogą osiągnąć upragniony efekt. Jednym z nich jest zabawa w niewinny flirt – któż z nas nie lubi flirtować? Przyjemne konwersacje z drugim dnem potrafią zasiać ziarnko namiętności, a im dłużej ta gra trwa, tym bardziej atmosfera między dwojgiem ludzi staje się napięta i kwestią czasu jest wylądowanie razem w łóżku. Jeśli znajomość znajduje się na początkowym etapie, można zacząć od niewinnych smsów, w których opowiada się o swoich marzeniach sennych, komplementuje wygląd lub delikatnie sugeruje się, że spotkanie przy kawie niekoniecznie ma charakter przyjacielski. Im dłużej się znacie, tym możecie pozwolić sobie na więcej dosłowności i od opisów danej sytuacji przejść do realizacji. Flirt jako gra wstępna zawsze sprawdza się świetnie (https://www.strefanamietnosci.pl/dobra-gra-wstepna-czyli-jaka/). Uwaga! Lepiej nie przeciągać napiętej sytuacji w nieskończoność, bo może to się skończyć friendzonem. 
 

Gorąca kąpiel

Jeśli Wasz partner lub partnerka jest fanem gorących kąpieli, warto się przyjrzeć temu hobby bliżej i zainwestować w pomocne dodatki. Musujące kule do kąpieli, aromatyczne płyny i olejki, świeczki i kieliszek wina są dobrym pretekstem na spędzenie przyjemnego wieczoru po bardzo ciężkim dniu. Nie zawsze jednak wspólna kąpiel musi mieć taką otoczkę – spróbuj „przypadkiem” wejść do łazienki, gdy partner się kąpie z pomocną dłonią do umycia pleców lub zaproponuj wspólny prysznic w ramach ekologicznego podejścia do życia. Gorąca woda odpręża zmęczone ciało, a jeśli dodacie do tego delikatny masaż i przelotne pocałunki, bardzo prawdopodobne, że ta sytuacja nabierze dalszego rozpędu. 
 

Uczta dla zmysłów 

Mówi się, że najlepszą drogą do serca mężczyzny jest żołądek – niewiele jest chyba osób, które pogardzą pysznym posiłkiem przygotowanym przez partnera. Nawet jeśli nie zawsze wszystko pójdzie według przepisu, liczą się chęci i właściwe motywacje! Kuchnia to również świetne miejsce, gdzie można zainicjować namiętne spotkanie, zwłaszcza podczas gotowania. Wspólne przygotowywanie posiłku, krojenie i smakowanie jego poszczególnych elementów może przerodzić się w wyjątkowo namiętną scenę. W końcu seks na szafce kuchennej to jedna z częstszych fantazji erotycznych! Nie obawiajcie się zatem o wasze umiejętności kulinarne, bo do wspólne spędzonego wieczoru w kuchni wystarczy niezawodne spaghetti. Jeśli zależy wam, by jedzenie wpłynęło pozytywnie na libido, sprawdźcie które z produktów działają jak afrodyzjaki. Wśród nich są m.in. krewetki i owoce morza. 
 

Zabawy w sypialni 

Gra wstępna to przede wszystkim powód do eksperymentowania na wszelkie możliwe sposoby, zwłaszcza w sypialni. Warto zaopatrzyć się w kilka gadżetów erotycznych, które urozmaicą wasze życie erotyczne i wprowadzą do niego więcej energii i ciekawości. Na rynku dostępna jest szeroka oferta gadżetów erotycznych, które można zamówić w sklepach internetowych. Jeśli nie wiecie od czego zacząć, dobrym pomysłem jest poczytanie o najlepszych zabawkach np. na Strefie Namiętności, gdzie można znaleźć encyklopedię gadżetów erotycznych. Innym sprawdzonym pomysłem na grę wstępną w sypialni jest bardzo spokojny i dokładny masaż, do którego warto użyć aromatycznych olejków lub specjalnej świecy do masażu i dać się ponieść chwili.